štvrtok, 18 júla, 2024

Ako porozumieť tomu, čo chýba a ako oživiť rozmanitosť? Vyberte si vázu s listom

Medzi rutinnými ale aj zaneprázdnenými dňami je ľahké stratiť radosť zo života a ani to nevšimnúť. Postupom času si uvedomíte, že všetko vyzerá byť v poriadku, ale niečo vám aj tak chýba. Nie vždy je však možné okamžite zistiť, čo presne to je. S tým vám však môžeme pomôcť.

Urobte si jednoduchý test, ktorý vám pomôže určiť, čo vám chýba ku šťastiu.

Test je celkom jednoduchý. Pozrite sa na obrázok a vyberte vázu, ktorá sa vám najviac páči. Nepremýšľajte veľmi dlho, stačí si vybrať, čo sa vám páči.

Máte vybraté?

Prvá váza: Priateľ

K šťastiu vám v živote chýba skutočný priateľ. Určite máte veľa priateľov a kamarátov, ale medzi nimi nie je nikto, koho možno nazvať skutočným priateľom. Osoba, s ktorou môžete hovoriť o všetkom na svete alebo mlčať o tom najhlavnejšom.

Možno aj existuje taká osoba, ale je od vás ďaleko. V tomto ohľade je život často nespravodlivý. Ak máte takéhoto človeka, potom choďte za ním. Budete sa cítiť skutočne šťastní.

Two Women Sitting on White Bench

Druhá váza: Rovnováha

Aby ste boli šťastní, musíte nájsť súlad medzi prácou, rodinou a vašimi vlastnými potrebami. S najväčšou pravdepodobnosťou venujete príliš veľa času práci a úplne zanedbávate svoje koníčky. Každý by mal mať v živote možnosť robiť veci, ktoré ho bavia. V žiadnom prípade bez nej.

Určite máte nejaký pokojný prístav, kde sa cítite dobre a bezpečne. Môže to byť miesto alebo aktivita. Máte radi kreslenie alebo tanec? Potom si vezmite štetec do ruky alebo začnite chodiť na hodiny tanca. Venujte čas len sebe.

Woman Walking On Fence

Tretia váza: Dojmy

Nové mestá, krajiny alebo len ulice vášho mesta môžu vašu dušu naplniť novými dojmami. Ak ste si vybrali túto vázu, nemáte ich dostatok. Vydajte sa na cestu, aj keď to bude mesto, kde ste ešte neboli. Otvorte svoje srdce novým zážitkom.

Musíte cítiť úprimnú radosť, prekvapenie a potešenie. Bez toho všetkého je život nudný. Nemusíte však čakať na žiaden špeciálny okamih, jednoducho si urobte dovolenku.

Woman Riding Big Swing in Front of Waterfalls

Štvrtá váza: Oddych

Bez dobrého odpočinku sa každý cíti zle. Zariaďte si deň, kedy nebude robiť nič iné, len relaxovať: choďte nakupovať, choďte na prechádzku do parku alebo si ľahnite s knihou na gauč. Relaxujte tak, ako sa vám to najviac páči.

Verte, že tento deň odpočinku zmení všetko. Získate silu a nebudete sa starať o žiadne záležitosti či úlohy!

Photo of Woman Sitting on Chair

Piata váza: Sebarealizácia

Nie je to vždy zrejmé. Zdá sa, že máte dobrú prácu a v rodine je všetko v poriadku, ale niečo vám aj tak chýba. A ak ste si vybrali piatu vázu, potom vám vo vašom živote chýba sebarealizácia.

Možno je čas, aby ste zmenili zamestnanie alebo rozvíjali svoje podnikanie. Ak ste už dlho snívali o tom, že niečo zmeníte a oživíte, teraz je čas to urobiť. Verte, že vám to prinesie šťastie.

Woman Wearing Black Bra and White Tank Top Raising Both Hands on Top

Každému z nás niečo chýba do úplného šťastia. V skutočnosti je to dobré, pretože v opačnom prípade by to bola úplná nuda. Málokedy premýšľame o rozmanitosti sveta, a predsa je krásny a plný nových príležitostí. Stačí ich len chytiť za pačesy a urobiť si svoj život svetlejším a bohatším. Začali ste sa už usilovať o to, čo vám v živote chýba?

 

Zaujal Vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Potlač tričiek je cesta ako sa zviditeľniť

Najbežnejší kúsok oblečenia je nepochybne tričko. Nosíme ho všetci,...

Upratujte efektívne a s dobrou náladou

Efektívne a pravidelné upratovanie v domácnosti je nevyhnutné pre udržanie...

„Ľutujem, že som si adoptovala dcéru – mám pocit, že sa starám o cudzie dieťa“

Istá mamička vyvolala na internete pobúrenie po tom, čo...

Prečítaj si aj

Potlač tričiek je cesta ako sa zviditeľniť

Najbežnejší kúsok oblečenia je nepochybne tričko. Nosíme ho všetci,...

Upratujte efektívne a s dobrou náladou

Efektívne a pravidelné upratovanie v domácnosti je nevyhnutné pre udržanie...

„Ľutujem, že som si adoptovala dcéru – mám pocit, že sa starám o cudzie dieťa“

Istá mamička vyvolala na internete pobúrenie po tom, čo...

Má šesť detí a nebola vydatá v kostole. Kňaz odpovedal, či je to pre Boha „nedôležité“

V digitálnom veku, kde sa hranice medzi tradičnými a...

Tínedžer dráždil spolužiačku a uprostred hodiny jej rozopínal podprsenku. Po čase prišla do školy matka študentky a všetko neskutočne vyriešila

Matka tohto tínedžerky pracuje ako zdravotná sestra v nemocnici a počas práce nemôže používať svoj mobilný telefón. Vedenie školy však kontaktovalo vedenie nemocnice a...

Potlač tričiek je cesta ako sa zviditeľniť

Najbežnejší kúsok oblečenia je nepochybne tričko. Nosíme ho všetci, od tých najmenších ratolestí, cez nás, až po našich starých rodičov. Výber je neskutočne pestrý,...

Upratujte efektívne a s dobrou náladou

Efektívne a pravidelné upratovanie v domácnosti je nevyhnutné pre udržanie čistoty a hygieny v každom priestore. Aby bolo upratovanie skutočne precízne, je dôležité zvoliť správne...
Verified by MonsterInsights