Budúci otec naštval svoju ženu počas ultrazvuku: Kvôli tomuto s ním dva dni nerozprávala

Vidieť prvýkrát na ultrazvuku svoje dieťa je silný emocionálny moment pre všetkých nastávajúcich rodičov. Jeden budúci otecko si ale pri návšteve doktora so svojou manželkou pekne zavaril. Po tom, čo urobil, s ním žena nehovorila ešte ďalší deň.

Anonymný otec sa rozhodol na internetovom fóre Reddit podeliť so zážitkom z ultrazvuku, aby získal pohľad na situáciu z viacerých strán. Jednalo sa o návštevu u doktora, na ktorej jemu a jeho manželke gynekológ ako obvykle ukazoval rôzne časti tela bábätka, oni ale prvýkrát jeho pomoc nepotrebovali. Ich prvé dieťa konečne vyzeralo ako skutočné bábätko.

 

„Moja manželka začala plakať, ja som ju utešoval, a potom povedal tie slová. ‚Nemôžem uveriť, že vytváram ľudskú bytosť,‘ „ uviedol nastávajúci otecko deň po návšteve u doktora. Ako sa ukázalo, slová jeho manželky sa ho hlboko dotkli.

„Ďalej som ju utešoval, ale počkal som pár minút a keď gynekológ odišiel, jemne som jej pripomenul, že sme obaja rodičia, nie len ona. Tiež som jej povedal, že tvrdenie, že ‚vytvára‘ dieťa sama nie je presné, pretože som poskytol polovicu genetického materiálu, „

opísal muž, čo nasledovalo.

„Moja manželka bola v tú chvíľu stále emotívna. Začala plakať a myslieť si, že neoceňujem, čomu kvôli tehotenstvu vystavuje svoje telo. To očividne nie je pravda, zvlášť keď kvôli jej tehotenstvu chodím aspoň dvakrát mesačne k lekárovi. Že si ju cením jej ukazujem činy, nie slovami, „ pokračoval nastávajúci otec v popise udalostí.

„Proste si nemyslím, že je fér tvrdiť, že som ničím na výrobu našej dcéry neprispel. Je stále naštvaná aj deň potom, „ uzavrel muž a požiadal diskutujúcich o ich názor na situáciu. Názory prítomných však vychádzali jasne v prospech jeho manželky.

 

 

„Ty nevytváraš vôbec nič. Všetko, čo si urobil, bolo vystreliť do nej svoju nálož. To ona sa musí vysporiadať so všetkými tými telesnými i hormonálnymi zmenami, „ napísal napríklad jeden z komentujúcich. Nakoniec svoju chybu uznal aj budúci otecko. „Som idiot. Neviem, čo som si myslel. Ospravedlním sa jej a vynahradím jej to, ako len budem môcť, „ odpovedal mu.