Cibulková bez retuše! Svoju postavu ukázala v plavkách a vyzerá úžasne

Najznámejšia slovenská tenistka, Dominika Cibulková, je aj pár mesiacov po pôrode tamer späť v pôvodnej forme. Mnoho mamičiek sa po pôrode bojí ukázať svoje telo, ktoré prešlo počas tehotenstva mnohými zmenami. Aj napriek tomu, že tehotenské kilá neminuli ani Dominiku, nosila ich s noblesou a mnohí z nás sa zhodnú, že jej skutočne pristali.

Dominika si pred Vianocami užila rodinnú dovolenku v horúcom Dubaji, ktorú strávila s manželom a malým synčekom Jakubkom. Počas dní plných oddychu si rodinka našla aj pár chvíľ na vytvorenie krásnych fotografií, ktoré zdieľali na sociálnych sieťach. Na mnohých fotkách si môžete všimnúť naozaj značnú podobu malého Jakubka a jeho otca.

Dominika okrem rodinných fotografií zdieľaľa pár sexi záberov, na ktorých je úplne sama. Z fotografií je úplne jasné, že Dominika je s vlastným telom úplne spokojná, čo dokázala odvahou, s ktorom fotografie zverejnila. Väčšina mamičiek zo sveta celebrít by podobnú fotografiu bez retuše nezverejnila ani pred tehotenstvom. 

Fotografie našej najlepšej tenistky obdivujú ženy na celom svete. Mnohé z nich jej pod odvážne fotografie napísali povzbudivé a obdivujúce komentáre.