Igor Matovič bol na štedrú večeru sám. Poznáme dôvod!

Pozitívny výsledok testu na koronavírus ozámil 18. decembra aj premiér Slovenskej republiky – Igor Matovič. Predseda vlády SR je ešte stále v domácej karanténe, v ktorej sa snaží vyhýbať dokonca vlastnej manželke a deťom, s ktorými žije v jednej domácnosti.

Aj napriek tomu, že Igor Matovič bojuje s vírusom COVID-19 už od marca, aktuálne sa ho koronavírus dotýka priam bytostne. Premiér posledné týždne prízvukoval, aké dôležité je dodržiavanie opatrení počas vianočných sviatkov, kedy sa na Slovensku zaznamenáva zvýšená mobilita v rámci sviatočných návštev. Konanie Igora Matoviča potvrdilo, že slová, ktoré Slovákom prízvukoval dlhé týždne, aplikoval sám aj do svojej rodinnej bubliny.

Vianoce premiéra boli úplne iné ako tie predošlé. Igor Matovič prezradil: ,,Keď si pred dverami karantény nájdete takto prestreté … zoberiete k sebe na izbu, zapnete videohovor … a dáte “spoločnú” štedrovečernú večeru s manželkou a dcérami … tomu sa hovorí nezabudnuteľné Vianoce. Verím a dúfam, že zlo, ktoré nás chce zlomiť, zlomíme čím skôr našou spoločnou snahou. Vakcína je cestou, ale kým bude k dispozícii všetkým ochotným, zostáva nám najmä naša ostražitosť a ohľaduplnosť voči tým najslabším – starým a chorým ľuďom. Dík, že na nich myslíte a ich svojim postojom chránite. PS: Pod tou misou bola kapustnica s veľkým strukom surového cesnaku a pod tou oranžovou miskou domáca vianočka od babči.”

zdroj: Igor Matovič Instagram / Facebook

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Igor Matovič bol na štedrú večeru sám. Poznáme dôvod!”