K Matovičovi sa vyjadrila už aj Názlerová. Matoviča prirovnala ku kráľovi z rozprávky Pyšná princezná

Renáta Názlerová je známa spisovateľka a moderátorka, avšak ľudia ju poznajú najmä z televíznej relácie Súdna sieň, v ktorej stvárňovala nebojácnu advokátku.

Aktuálne sa okrem moderovaniu venuje aj profesionálnej komunikácii, vďaka čomu bola odhodlaná sa okrem iného vyjadriť aj k aktuálnemu politickému dianu – k opatreniam aktuálnej vlády, na čele s lídrom OĽANO – Igorom Matovičom.

Podľa Názlerovej vzbudzuje Matovič u Slovákov strach a stres. Slováci sa vraj obávajú nariadení a celkového vývoja situácie. Známa spisovateľka sa vyjadrila, že s vyjadreniami aktuálneho premiéra nesúhlasí rovnako ako mnoho iných Slovákov.

 

Zároveň tvrdí, že opatrenia by sa nemali meniť zo dňa na deň a premiérové konanie prirovnala k scéne zo známej slovenskej rozprávky, Pyšná princezná: ,,Odvolávam, čo som odvolal a sľubujem, čo som sľúbil.“ 

Názlerová však tvrdí, že určite nie je zaujatá a na jeho slová a konanie sa pozerá z profesionáleho hľadiska: ,,Neschopnosť uchopiť tú komunikačnú stratégiu, uisťovať ľudí jasne, zrozumiteľne, nechaoticky a nevystrašujúco, tak toto nemôžem ako profesionál pochopiť, že sa nenájde komunikačný tím, ktorý by dokázal upratať premiéra a upratať všetky tie vyhlásenia tak, aby sa národ upokojil a spolupracoval pri tých riešeniach.“

zdroj: hitky.sk

Zdroj: youtube.com 

foto : Z youtube videa od Renáta Názlerová 

Igor Matovic instagram