Mamička za pár sekúnd nepozornosti takmer prišla o syna. Jej rýchle reflexy ho však zachádnili.

Zdroj: screenshot youtube

Mamičky sú naozaj neskutočné stvorenia. Dokážu pre svoej deti urobiť to, ako nikdo iný na svete. Dôkazom neskutočných schopností matky je aj nasledujúce video, v ktorom mamička zachránila synovi život.

Mamička ho držala za ruku ked‘ vyšli z výťahu, no na chvíľu ho pustila, pretože zrejme niečo hľadala v telefóne. Nahádzali sa na štvrom poschodí stavebnej spoločnosti. Ako je na videu vidieť, periférne svojho syna sledovala. Malé dieťa sa vydalo ku schodisku a chcelo sa pozrieť dole. Chýbalo tam zábradie a dieťa začalo padať. Matka neuveriteľnou rýchlosťou začala utekať k zábradiu a svojho syna stihla chytiť za nohu. Ak by z takej výšky spadol priamo na hlavu, bez pochyby by zomrel.

Táto mamička mala obrovské šťastie. Jej synovi sa nič nestalo. Množstvo ľudí ju za jej skvelé reflexy obdivuje a chváli za to, čo urobila. Na internete sa však našli aj takí, ktorí tvrdia, že táto mamička je zlá matka, pretože svojmu synovi nevenovala 100% pozornosť a hrala sa s mobilom. Na videu taktiež môžete vidieť zamestnancov stavebnej firmy, ktorí chceli matke pomôcť a okamžite sa rozbehli. Rozbehol sa aj pán, ktorý z výťahu vystúpil na rovnakom poschodí ako mamička s dieťaťom.

Toto video je poučením pre všetky matky, ktoré vychovávajú malé dieťa. Ak by matka nereagovala tak rýchlo, jej dieťa by prišlo o život. Pri malých deťoch stačí chvíľka nepozornosti a môže dôjsť k nešťastiu.