Milan Kňažko tvrdí, že ” Pellegrini je vraj len vernou kópiou Fica, ktorý sa naučil 250 slovných zvratov komunistov z 50-tych rokov

Milan Kňažko, známy slovenský herec a bývalý politik, sa k aktuálnej politickej situácii vyjadruje aj vt ýchto dňoch, počas neustálych nezhodách premiéra Igora Matoviča s jeho koaličným ministrom – Richardom Sulíkom. Milan Kňažko svoje názory prezradil v relácii internetového portálu Startitup – Diskusný klub. Kňažko podporuje premiéra, pričom priznal, že ak by bol premiérom on, Sulík by si musel za 20 minút zbaliť veci a odísť. Podľa neho je to celé o nezhodách podpredsedu vlády s celým zvyškom vlády a nie len s premiérom Matovičom.

Milan Kňažko dodal, že Pellegriniho nová politická strana je duplikátom Smeru,

pričom bola vytvorená len ta, aby zakryla všetky problémy, ktoré Fico popiera. O vzniku Hlasu hovorí ako o šikovnom marketingovom ťahu. Kňažko sa k Smeru a Hlasu vyjadril:

,,Ja som o tom napísal takú krátku úvahu pod názvom Žumpa ako žumpa, takže ešte veľmi láskavé, keď o Smere vzhľadom k jeho kauzám. V žumpe vznikla dierka a oni potrebovali štuplík, taký Pelle-štuplík. A vždy, keď vytekalo z tej žumpy, tak tú žumpu dali tam ten Pelle-štuplík. Keď bolo zle na školstve, hop, Pelle-štuplík, na zdravotníctve, šup, Pelle-štuplík. Predseda parlamentu, šup.” Podľa bývalého politika a úspešného herca sa však Hlasu nedarí a ich sily nestačia na to, aby zakamuflovali všetky aktuálne sa vynárajúce kauzy Smeru.

Kňažko prezradil:

,,Len odrazu tá diera bola trošku väčšia na tej žumpe a Pelle-štuplík vypadol. No a kým sa hlavný správca žumpy alias Fico spamätal, vypadlo s ním ďalších 10 spolupáchateľov, kým upchali tú dierku. A tak namiesto jednej veľkej žumpy máme dve malé teraz a títo z tej novej žumpy, týchto 11 mutantov sa tvária, že však my sme spadli z neba. Lenže ten zápach ich prezrádza, veď ten Pellegrini je zodpovedný absolútne za všetko, čo sa za tých 18 rokov stalo v Smere.

Trefný glosátor dodal: ,,Okrem toho na traktore chodil, vešal záclony, proste skutočne, to je jeden ideál, cukrík a ešte aj jamky v lícach, ratlík s jamkami na lícach.” Pellegrini je vraj len vernou kópiou Fica, ktorý sa naučil 250 slovných zvratov komunistov z 50-tych rokov.

Zdroj: hitky.sk

video: startitup.sk

foto:peter_pellegrini

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Milan Kňažko tvrdí, že ” Pellegrini je vraj len vernou kópiou Fica, ktorý sa naučil 250 slovných zvratov komunistov z 50-tych rokov”