Milan Kňažko tvrdí, že ” Pellegrini je vraj len vernou kópiou Fica, ktorý sa naučil 250 slovných zvratov komunistov z 50-tych rokov

Milan Kňažko, známy slovenský herec a bývalý politik, sa k aktuálnej politickej situácii vyjadruje aj vt ýchto dňoch, počas neustálych nezhodách premiéra Igora Matoviča s jeho koaličným ministrom – Richardom Sulíkom. Milan Kňažko svoje názory prezradil v relácii internetového portálu Startitup – Diskusný klub. Kňažko podporuje premiéra, pričom priznal, že ak by bol premiérom on, Sulík by si musel za 20 minút zbaliť veci a odísť. Podľa neho je to celé o nezhodách podpredsedu vlády s celým zvyškom vlády a nie len s premiérom Matovičom.

Milan Kňažko dodal, že Pellegriniho nová politická strana je duplikátom Smeru,

pričom bola vytvorená len ta, aby zakryla všetky problémy, ktoré Fico popiera. O vzniku Hlasu hovorí ako o šikovnom marketingovom ťahu. Kňažko sa k Smeru a Hlasu vyjadril:

,,Ja som o tom napísal takú krátku úvahu pod názvom Žumpa ako žumpa, takže ešte veľmi láskavé, keď o Smere vzhľadom k jeho kauzám. V žumpe vznikla dierka a oni potrebovali štuplík, taký Pelle-štuplík. A vždy, keď vytekalo z tej žumpy, tak tú žumpu dali tam ten Pelle-štuplík. Keď bolo zle na školstve, hop, Pelle-štuplík, na zdravotníctve, šup, Pelle-štuplík. Predseda parlamentu, šup.” Podľa bývalého politika a úspešného herca sa však Hlasu nedarí a ich sily nestačia na to, aby zakamuflovali všetky aktuálne sa vynárajúce kauzy Smeru.

Kňažko prezradil:

,,Len odrazu tá diera bola trošku väčšia na tej žumpe a Pelle-štuplík vypadol. No a kým sa hlavný správca žumpy alias Fico spamätal, vypadlo s ním ďalších 10 spolupáchateľov, kým upchali tú dierku. A tak namiesto jednej veľkej žumpy máme dve malé teraz a títo z tej novej žumpy, týchto 11 mutantov sa tvária, že však my sme spadli z neba. Lenže ten zápach ich prezrádza, veď ten Pellegrini je zodpovedný absolútne za všetko, čo sa za tých 18 rokov stalo v Smere.

Trefný glosátor dodal: ,,Okrem toho na traktore chodil, vešal záclony, proste skutočne, to je jeden ideál, cukrík a ešte aj jamky v lícach, ratlík s jamkami na lícach.” Pellegrini je vraj len vernou kópiou Fica, ktorý sa naučil 250 slovných zvratov komunistov z 50-tych rokov.

Zdroj: hitky.sk

video: startitup.sk

foto:peter_pellegrini