Modlitba matky za šťastný život jej dcéry

Každý dobrý rodič miluje svoje dieťa a niekedy tajne sníva o jeho šťastí. Mnohí sú toho názoru, že niet lepšieho spôsobu vyjadrenia ako modlitba. Existuje veľa rôznych, no dnes vám dávame do pozornosti modlitbu matky za dcéru. Obsahuje tie najčestnejšie, najčistejšie a najúprimnejšie slová.

Deti vyrastajú v obklopení svojich rodičov. Práve tu získava základné zručnosti a poznatky o živote, láske či spravodlivosti. Úlohou každého dospelého človeka je preto vždy slúžiť ako dobrý príklad pre svoje deti. Nielen činmi, ale aj slovami a myšlienkami.

woman in white dress shirt holding her daughter in tutu dress beside of asphalt road during daytimeUnsplash

Dieťa vždy presne zrkadlí všetko, čo mu dospelí ukázali. Možno práve toto je Boží plán. Počas života nás deti odmenia za naše skutky tak, že ich jednoducho začnú opakovať.

Preto je veľmi dôležité udržiavať svoje myšlienky čisté. Úprimne želajte ostatným ľuďom dobro a milujte svojho blížneho. Niet divu, že sa hovorí, že myšlienky môžu byť materiálne. Preto stojí za to vyslovovať tieto krásne slová čo najčastejšie.

grayscale photography of two womenUnsplash

„Modlím sa, svätá Panna Mária, dopraj zdravie mojej dcére. Vieš, o čom sníva duša. Dopraj jej viac jasných dní v živote! Želám jej šťastie, krásu, veľa šťastia a veľa, veľa radostných okamihov. A nedopusť, aby musela často trpko plakať.

A ak si pre duševnú slabosť nenájde svoj cieľ v živote, pomáhaj jej každodennou modlitbou, aby sa vrátila naspäť k tebe. Amen!

 

Zdroj: takprosto.cc