Premiér sa pochválil dojímavým vianočným darčekom od dcéry

Rozdávanie darčekov je jedným z niekoľkých tradičných zvykov počas vianočných sviatkov. Aj napriek tomu, že štedré darčeky sa dávajú najmä v rodinách s malými deťmi, darčeky dostávajú aj dospelí, ktorí z nich majú minimálne rovnakú radosť. Pod vianočným stromčekom si svoj darček od dcérky našiel aj premiér Igor Matovič, ktorý sa ním pochválil na sociálnej sieti.

Premiér Matovič trávi vianočné sviatky v kruhu njabližších, ktorí sú aktuálne pod jednou strechou 24-hodín denne, kvôli jeho pozitívnemu testu na koronavírus. Premiér priznal, že tieto sviatky sú úplne iné ako boli sviatky z predošlých rokov, no určite ich nepovažuje za horšie. Igor Matovič sa pri tejto príležitosti rozhodol zaspomínať na darček spred dvoch rokov, ktorý dostal od dcéry. K fotografii napísal:

,,Neviem, či ste niekedy dostali darček, ktorý bol tak zlatý, že vám ho bolo ľúto otvoriť. Ja mám taký od Vianoc spred dvoch rokov. Pod stromčekom vtedy boli menšie či väčšie balíčky… ale v kútiku bol nenápadne jeden mrňouz s milým textom a super dovetkom na konci “napr. banán v čokoláde. Myslím, že si ich takto nechám rásť na hodnote až kým zo slečny, pardóóón, z Ježiška nevyrastie dáma … a potom jej ich vrátim do vena.”

zdroj: Igor Matovic Facebook