Priateľ Zuzany Čaputovej jej vyznal lásku pod ich nádhernou spoločnou fotografiou

Juraj Rizman, bývalý aktivista v Greenpeace Slovensko a poradca prezidentky, uverejnil fotografiu, pod ktorou vyznal lásku svojej partnerke – prezidentke Zuzane Čaputovej. Prezidentka tvorí pár s aktivistom Rizmanom už niekoľko mesiacov. Kvôli láske sa dokonca rozhodol vzdať svojej funkcie jej poradcu.

Juraj Rizman sa len nedávno odhodlal zmeniť vzhľad, v čom mu pomohla aj samotná prezidentka. Priznal, že svoj špecifický dlhý cop zhodil po neuveriteľných 25 rokoch. Pri zmene sa dokonca rozhodol vzdať sa aj náušnice v uchu. Prezidentka vyzerá po boku bývalého aktivistu Greenpeace naozaj šťastne, čoho dôkazom bolo aj niekoľko letných dovoleniek vo Vysokých Tatrách.

Spoločnú fotografiu sa dvojica rozhodla uverejniť na profile Juraja Rizmana.

K fotografii pripojil vrúcne prianie všetkým Slovákom, rovnako ako slová, podľa ktorých nechce rekapitulovať rok len prostredníctvom pandémie. Juraj si uvedomuje dôležitosť iných hodnôt, ktoré sú aktuálne viac než podstatné: „Tento krízový a mimoriadne komplikovaný rok som si totiž naozaj naplno uvedomil, aké mám šťastie, keď mám v ťažkých chvíľach po boku milovaného človeka, keď sa môžem oprieť o naše rodiny, o priateľov a dobrých kolegov.“ Aj napriek náročnosti aktuálneho roka priznal, že si ho bude pamätať najmä kvôli niečomu inému:

„Bol tento rok pre mňa hlavne rokom lásky – romantiky, vášne, ale aj úprimnej radosti zo vzťahu, porozumenia, vzájomnej úcty a podpory. Som tomu rád a som za to vďačný.“ Do roku 2021 si praje, aby stretol všetkých, s ktorými musel kvôli pandémii obmedziť osobný kontakt.

zdroj: facebook