Pročko stratil nervy: ,,Z teba sa stala hyena, zlodej a človek, ktorý naozaj spáva s milenkami!“

Jozef Pročko, v minulosti viac známy ako slovenský komik, zabávač, herec a moderátor je dnes ostrieľaný poslanec NR SR. Pročko patrí do koaličnej strany OĽaNO, ktorú vedie aktuálny premiér Igor Matovič. Bývalý zabávač sa nebojí v parlamente prihlásiť o slovo ani počas vážnych diskusií akou boli diskusie o akciách príslušníkov Národnej kriminálnej agentúry. 

Národná kriminálna agentúra robí viaceré akcie, počas ktorých zatýka vo viacerých kútoch Slovenska bývalých a dokonca aj aktuálnych vysokopostavených funkcionárov z radov politikov, sudcov a policajtov. V posledných dňoch bol zatknutý Tibor Gašpar, Jozef RehákMilan Lučanský a dokonca aj Jaroslav Haščák, ktorý je spolumajiteľom finančnej skupiny PENTA. Ku zatknutí týchto vplyvných ľudí sa Robert Fico vyjadril, že ide o politickú objednávku od aktuálnej vlády, pričom všetko, čo Igor Matovič aktuálne robí, je len kvôli vlastnému obohateniu.

Jožo Pročko preto neváhal a reagoval na slová bývalého premiéra Roberta Fica slovami, podľa ktorých by si mal Fico spomenúť na všetko, čo napáchal on. Počas slovnej prestrelky na oponenta vykrikoval: ,,Z teba sa stala hyena, zlodej a človek, ktorý naozaj spáva s milenkami kde-tade.“

Zdroj: hitky.sk

foto youtube.com