Tento rok bez stužkovej: Maturantky z Bratislavy si tento deň pripomenuli aspoň symbolicky v kreatívnom videu

Rok 2020 bol a stále aj je rokom veľkých zmien a zásahov do bežného života človeka. Obmedzilo sa stretávanie a s tým aj mnohé spoločenské udalosti, ktoré k našim životom neodlúčiteľne patria. Či už sú to veľké svadby, plesy ale aj stužkové slávnosti.

Dievčatá si zaobstarali krásne šaty no nakoniec kvôli prísnym opatreniam ich na stužkovej neprevetrajú. Avšak maturantky Strednej odbornej školy masmediálnych a informačných štúdií v Bratislave dostali geniálny nápad.

Stužková doma v izbe

Určite mnoho z Vás, ktorí tieto riadky čítate máte svoje stužkové už dávno za sebou. Väčšina z nás sa na túto udalosť tešila no určite sa našli aj takí, ktorí tam šli “dobrovoľne-nasilu” alebo jednoducho nešli. To však neplatí pre tohtoročných maturantov, ktorí kvôli prísnym opatreniam svoje stužkové museli zrušiť. Rovnako to bolo aj v prípade triedy 4.B na Strednej odbornej škole masmediálnych a informačných štúdií. Dievčatá z tejto triedy sa však vynašli a vytvorilli krásne video, kde si svoje šaty obliekli a vyfintili sa ako na stužkovú.

Hudobný podmaz bol samozrejme jasný: Elán – Stužková! Ich snahu ocenila aj škola, ktorá ich video pridala na svoj Instagram s popisom: “Padla nám sánka! Naše krásne štvrtáčky mali mať dnes stužkovú. Tá sa žiaľ kvôli pandémií konať nemôže, tak si šaty obliekli aspoň takto. Nie sú nádherne? 💚

 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SOŠMIŠ (@sosmis_official)

Čo poviete?

zdroj: sosmis_official