Verešová ponúka 50 000€ za dolapenie páchateľa, ktorý vyrobil podvodné porno video s jej podobizňou

Krásna Andrea Verešová na svojich sociálnych médiách často pridáva odhalené fotky no tam to aj končí. No už od včera (24. decembra) koluje po internete video pre dospelých, kde je použitá podobizeň Andrey Verešovej a jej manžela.

Verešová sa tak rozhodla podať na páchateľa, ktorý video vytvoril aj trestné oznámenie. Prostredníctvom svojho Instagramu tak svojich sledovateľov vyzýva k dolapenie autora videa ale aj ľudí, ktorí video rozšírili. Video sa objavilo aj na slovenskom bulvárnom portále, ktoré podvodu naletelo no neskôr článok, ktorý napomohol šíreniu videa, zmazali.

 

 

 Odmena 50 000€!

“S poľutovaním musím konštatovať, že sa objavilo fake video, ktoré má za cieľ poškodiť a zdiskreditovať mňa aj môjho manžela. Rozhodli sme sa preto podať trestné oznámenie a zároveň požiadať verejnosť o pomoc v hľadaní autora a šíriteľov tejto nechutnej video montáže,” napísala na svoj Instagram pobúrená Verešová.

V príspevku ďalej spomenula odmenu vo výške 50 000€ a zverejnila aj e-mail či telefónne číslo, kde ju môžu ľudia z informáciami kontaktovať. Je teda dosť smutné, že ani počas týchto ťažkých časov a dokonca počas sviatkov si vedia ľudia takto nazvájom podkopávať nohy.

 

zdroj: andreaveresovaofficial