VIDEO: Lekár sa tesne po očkovaní vtipne preriekol. Namiesto vakcíny povedal niečo oveľa pikantnejšie

Konečne sme sa dočkali vakcíny proti ochoreniu Covid-19 a očkovať sa začalo na Slovensku ale aj v Česku. Na Slovensku sa začalo už očkovať včera, čo skritizoval aj český premiér Andrej Babiš.

Slovensko tak malo porušiť dohodu z rokovania Európskej rady, kde sa rozhodlo, že očkovať sa začne v nedeľu ráno. Verejné očkovanie v priamom prenose sa nevyhlo ani kritike z radov ľudí, ktorí začali šíriť konšpiračné teórie. Na internet sa však dostalo aj vtipné video, kde sa v priamom prenose ČT24 vtipne preriekol uznávaný český chirurg.

Skúste sa nezasmiať…

Pavel Pafko (80) je uznávaný český chirurg, ktorý ako prvý v Česku transplantoval pľúca. Okrem iného v minulosti operoval aj prezidenta Václava Havla. Dnes sa však preslávil niečim úplne iným.

Práve on sa dnes v pražskej nemocnici Motol stal prvým zaočkovaným Čechom proti ochoreniu Covid-19. Tesne po očkovaní mu reportér Českej televízie dal priestor na vyjadrenie sa. „Dovoľte mi, aby som som sa najskôr poďakoval všetkým, ktorí sa podieľali na vývoji a distribúcii tejto vagíny,“ preriekol sa chirurg v priamom prenose a ihneď sa opravil. Video sa ihneď stalo obrovským hitom internetu a prezdieľala ich aj známa satirická stránka Zomri.

zdroj: tvnoviny.sk