VIDEO:Dôchodca nadáva na Matoviča a vyzýva, aby pristavil vlaky do Osvienčimu

Veľká väčšina Slovákov je nespokojných s opatreniami, ktoré sú zavádzané kvôli ochrane zdravia všetkých obyvateľov Slovenska. Ich nespokojnosť sa znásobila najmä po včerajšom vyhlásení opatrení, ktorá majú platiť počas blížiacich sa vianočných sviatkov.

Jeden zo skupiny starších obyvateľov Slovenska sa prostredníctvom Facebooku rozhodol vyzvať premiéra Igora Matoviča ku krokom, ktoré sú úplne proti zdravému rozumu. Dôchodca vo videu hovorí: ,,Pristav vagóny a daj nás všetkých do Poľska, lebo Osvienčim je prázdny.“ Matoviča pritom nazýva Hitlerom a tvrdí, že na Slovensku sa nehovorí o ničom inom len o lockdowne. Dôchodca zároveň nárečovo vyzýva aby premiér odstránil políciu a až následne uvidí, čo je skutočný lockdown. Dôchodca priznal, že nedávno mu zomrel otec, ktorý zrejme nezniesol tlaky, ktoré vláda vyvíja.

Pán z videa sa nazýva komunistom a chce pozbierať majetky politikov, ktoré následne rozdelí medzi chudobných ľudí. Matoviča takiež vyzýva, aby odstúpil a aby sa vrátil do Švajčiarska. Pán tvrdí, že aktuálne zatýkanie vysokopostavených sudcov a podnikateľov je vykonštruované len preto, aby sa neprišlo na Matovičove podvody. O Sulíkovi tvrdí, že sedel za jedným stolom s Kočnerom a pýtal si úplatok 300 tisíc eur. Kollár mal prenášať drogy a Šeliga je vraj platený Sorosom. Vulgárny dôchodca ukončil video s nadávkami a Matoviča nazval po*ebaným Hitlerom.

Zdroj: facebook/Ondrej Maščeník