Z podnikateľky Nory Mojsejovej sa stala youtuberka. Vo videách bude variť, upratovať a cvičiť jej psíka Šariku

Nora Mojsejová, známa slovenská podnikateľka, vstúpila do povedomia Slovákov najmä kvôli úspešnej reality show Domáca horúčka a neskôr Mojsejovci, v ktorej hviezdila s jej vtedajším manželom – Braňom Mojsejom.

Život jednej z najpopulárnejších podnikateliach východného Slovenska bol naozaj búrlivý. Okrem mnohých manželských kríz musela prekovať neúspech vo voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky či obvinenie z trestného činu podvodu kvôli neodvedeniu vysokých daní.

Nora sa aktuálne venuje sociálnym sieťam, na ktorých jej pribúdajú fanúšikovia bez väčšej námahy. Aktuálne sa však rozhodla založiť si vlastný YouTube kanál, na ktorom plánuje zverejňovať videá, ktoré doteraz zvereňovala prevažne na svojom Instagrame. Bývalá podnikateľka podotkla, že videá bude zverejňovať z rôznych oblastí. Plánuje natáčať vtedy, keď sa bude okolo nej diať niečo zaujímavé.

Nora divákom navrhla, nech jej posielajú nápady na témy,

z ktorých vyberie také, o ktorých sa jej bude dobre rozprávať. Zároveň prosí, aby diváci komentovali videá s citom:

,,Aby ste ma nenasierali. Nemám rada úchylných ľudí. Nehovorím, že všetky komentáre majú byť chvályhodné, no dajte si pozor.“ Komentovanie pod videami je zatiaľ vypnuté. Nora dokonca načrla témy pre videá, ktoré plánuje vydať. Chce v nich variť, upratovať a dokonca cvičiť svojho psíka – Šariku. Nora verí, že sa počas jej pôsobenia na Youtube spoločne naserieme. Na záver divákom popriala pokojné sviatky a hlavne veľa veľa zdravia.

Zdroj: youtube/Nora & Marek OFFICIAL

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Z podnikateľky Nory Mojsejovej sa stala youtuberka. Vo videách bude variť, upratovať a cvičiť jej psíka Šariku”