Bývalý minister školstva Draxler má pochybnosti o Matovičovi. Chce vedieť či je psychicky zdravý!

Vzťahy vo vláde či vládnej koalícii sú aj naďalej veľmi napäté. Hlavným problémom ostáva aj naďalej vzťah premiéra Igora Matoviča a ministerstva hospodárstva Richarda Sulíka. K týmto konfliktom a hádzaniu viny jeden na druhého nepridáva ani fakt, že sa nachádzame uprostred pandémie, z ktorej niet úniku. K aktuálnemu dianiu sa verejne vyjadril aj bývalý minister školstva Juraj Draxler, ktorý má o Matovičovi pochybnosti z ohľadom na jeho zdravotný stav.

 

Klame a ignoruje odporúčania

“Práve som si oficiálnou cestou vyžiadal informáciu, či bol premiér Igor Matovič niekedy diagnostikovaný na niektorú z oficiálne klasifikovaných psychických porúch či porúch správania,” oznámil pred pár dňami Draxler na svojom Facebooku. Sám však nevie či mu vyhovejú no odvoláva sa aj na zákon o slobodnom prístupe k informáciám. V

hlave mu však vŕta ako mohol na tlačovke Sulíka obviniť zo smrti 4300 ľudí a aj tak ho neodvolal. Podľa jeho slov tak Matovič dokonca ignoruje odporúčania odborníkov a sústavne klame. “Sme v situácii, keď sa bude treba čoraz otvorenejšie zaoberať otázkou, či teda predseda vlády nemá psychickú poruchu, ktorá by oprávňovala na prípadné konanie voči nemu aj na základe takéhoto dôvodu,” odôvodnil svoj krok v závere.

 

Vážení priatelia

Práve som si oficiálnou cestou vyžiadal informáciu, či bol premiér Igor Matovič niekedy…

Uverejnil používateľ Juraj Draxler Pondelok 11. januára 2021