Minister obrany prekonal SILNÚ KORONU: ,,14 dní vysoká teplota a obojstranný zápal pľúc, ktorý má trápi aj teraz.“

Jaroslav Naď sa po dvojtýždňovej nútenej zdravotnej dovolenke, vracia do pracovnho režimu. Ministrovi obrany bol diagnostikovaný vírus COVID-19 po tom, čo mu vyšiel pozitívny test. Následne sa mu dostavili vážne zdravotné komplikácie, ktoré spôsobili vážny priebeh ochorenia. Pri príležitosti návratu do pracovného tempa uverejnil príspevok, v ktorom napísal:

,,Som rád, že prvý pracovný deň v roku 2021 začínam už aj ja (opäť) pracovne, no v miernom tempe. Ďakujem všetkým, ktorí ma na diaľku zásobovali pozitívnou energiou, telefonátmi či správami. Mám sa už lepšie a úprimne som sa na návrat do práce tešil. Som však ďaleko od optimálnej kondície. Chce to ešte čas.

Minister pokračoval vysvetlením, že aj napriek množstvu práce sa medzi pracovné povinnosti musí vrátiť pomaly, no zodpovedne:

,,Dnes som bol na kontrole a veľmi si vážim, že mi lekári dovolili fyzicky prísť do práce aspoň na pár hodín. Na začiatok si ešte určite dám pomalšie tempo, preto prosím tých, s ktorými komunikujem o osobnom stretnutí, aby mali trpezlivosť.“ V príspevku sa nezabudol poďakovať kolegom, ktorí sa počas jeho neprítomnosti postarali o bezproblémový chod ministerstva.

Tým, ktorí COVID-19 popierajú, venoval jasný odkaz: ,,Tým, ktorí dodnes o COVID-e pochybujú odkazujem – nechcite sa o ňom presvedčiť na vlastnej koži, sám to naozaj nikomu neprajem. Dávajte na seba pozor.

Mal som 14 dní v kuse vysokú teplotu, obojstranný zápal pľúc ma trápi aj teraz, rovnako ako bolesti a aj slabosť.“ Minister napísal, že mal zrejme šťatie, že je mladý, no uvedomuje si, že iní toľko šťastia nemali. Svoj príspevok ukončil slovami: ,,Tak teda rozumne naspäť do práce. Majte krásny deň a nezabudnite chrániť seba a aj ostatných.“

 

Zdroj: Facebook/Jaroslav Naď

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Minister obrany prekonal SILNÚ KORONU: ,,14 dní vysoká teplota a obojstranný zápal pľúc, ktorý má trápi aj teraz.“”