Podľa Naďa médiá cenzurujú názory OĽaNO. Tento víkend nebudú predstavitelia tejto strany v žiadnej diskusnej relácii

Jaroslav Naď, aktuálny minister obrany a člen politickej stran OĽaNO, upozornil a skutočnosť, podľa ktorej sa počas tohto víkendu nevyskytne žiaden z členov tejto politickej strany v akejkoľvek diskusnej relácii.

Podľa Naďa sa médiá snažia cenzurovať názory politickej strany OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti. Minister upozornil, že médiá sa tak dopúšťajú výraznej cenzúry, pretože OĽaNO je najväčšia vládna strana, ktorá získala 25,02 % parlamentných hlasov teda obsadila 53 poslanecných stoličiek.

Svoj príspevok s menami hostí okomentoval: „Nie, ani 1 z 3, nie, ani 1  z 5. Nula. Nič. Ani jeden zástupca OĽaNO. Mimochodom mimoparlamentná strana HlasSmeru je zastúpená všade, kde bude politická diskusia. Všade.

 

 

Minister v príspevku pokračoval otázkou,

podľa akého kľúča či vzorca boli dohadovaní víkendoví hostia. Podľa Naďa majú novinári poskytovať pluralitu názorov. Minister obrany tvrdí, že médiá dávajú jasný signál k tomu, že podľa nich nie je ani premiér, ani minister zdravotníctva, financií, vnútra či obrany, dostatočne kvalifikovaný na prezentáciu názorov v období pandémie. Minister pokračoval:

,,Ale taká, ktorá neprešla ani voľbami, ktorej člen predsedníctva je obvinený zo záväzného trestného činu a ktorej predseda tu 20 rokov bačoval so Smerom, tak tá sa kvalifikuje všade.“

Minister na záver dodal, že vždy, keď bol pozvaný do relácie Na telo, bola podmienka prijatia pozvania jasná: ,,Mimochodom, len podotýkam, že kedykoľvek som mal ísť do relácie Na telo, podmienka bola, že do inej diskusie cez víkend nepôjdem. Teraz vidím, že to neplatí na každého…Otázkou je, komu táto cenzúra názorov hnutia OĽANO vyhovuje, všakže…

Zdroj: Facebook/Jaro Naď