Rodina Lučanského prosí o pomoc pri hľadaní dôkazov z nemocnice v Ružomberku

Smrť exprezidenta Policajného zboru – Milana Lučanského bola „tŕňom v oku“ mnohých vplyvných Slovákov a politikov. Aj napriek tomu, že komisia zriadená kvôli prešetreniu vysvetlila, že dokumentácia podrobností o generálovej smrti zahŕňa všetky dôležité informácie, rodina Milana Lučanského si myslí opak.

Jeho najbližší sa rozhodli na oficiálnom facebookovom profile Milana Lučanského uverejniť prípevok, v ktorom prosia o pomoc pri objasnení niektorých udalostí. V príspevku vyjadrili aj vďaku za podporu, ktorá im v týchto chvíľach nesmierne pomáha.

 

Rodina však vyjadrila obavy z veľkých nejasností z obdobia, keď bol generál Lučanský v nemocnici v Ružomberku.

V príspevku napísali: ,

,Veríme, že niekto má v mobile informácie alebo fotografie, ktoré by nam mohli pomôcť. Či už ide o dokumenty alebo o fotografie z chodby, z ulice, ked generála priviezla eskorta.“ Rodina Lučanského zároveň dodala, že nie sú politikmi ani novinármi a tvrdia, že zaručujú 100 % anonymitu, pretože chápu, že doba je zlá a ide o citlivé udalosti.

Rodina sa rozhodla zriadiť anonymné úložisko, kam môžu Slováci nahrať čokoľvek, čo by im mohlo pomôct.

Na záver poprosili aj o to, aby im ľudia posielali urážlivé správy, výhrážky, novinové články a komentáre zo sociálnych sietí, ktoré by mohli rodine v budúcnosti pomôcť. Slováci ich majú posielať tu.

Zdroj: Facebook/Milan Lučanský

foto:policiaslovakia

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Rodina Lučanského prosí o pomoc pri hľadaní dôkazov z nemocnice v Ružomberku”