“Teraz musím žiť až do 107-čky!”: Herečka Cameron Diaz prehovorila o materstve vo vyššom veku

Za starých čias sa dievčatá stávali ženami vo veľmi mladom veku, kedy už aj v 18-tich rokoch mali manžela a deti. Doba je však iná a teraz si mnoho párov splodenie potomkov “necháva na neskôr”. No so zvýšeným vekom sa snaženie o dieťa značne sťažuje, rovnako ako aj priebeh samotného tehotenstva či komplikácie pri pôrode. Herečka Cameron Diaz (48) sa však rozhodla stať matkou neskôr a sama potvrdila, že je takto oveľa šťastnejšia. Podľa štúdie tak radosť z materstva u mladých žien opadne veľmi rýchlo, no staršie matky si materstvo užívajú oveľa viac a dlhšie!

Šťastný Nový rok do Maddenových! Sme tak šťastní, požehnaní a vďační za to, že túto dekádu môžeme začať oznamom narodenia našej dcéry, Raddix Madden.

Okamžite si podmanila naše srdcia a dotvorila našu rodinu. Zatiaľ čo sme nesmierne šťastní, že Vám môžeme túto správu oznámiť, cítime v sebe silný inštinkt aby sme ochránili súkromie našej malej.

Takže nebudeme pridávať žiadne fotografie ani poskytovať viac informácii okrem fakt, že je fakt naozaj milučká!! Niekto by mohol povedať, že je úžasná (pozn. Rad – skratka mena dcéry vo význame úžasná). Od našej rodiny k tej celej Vašej posielame našu lásku len to najlepšie do Nového roka a novej dekády… S pozdravom Cameron&Benj

 

 

Súkromie už toľko nezdieľa

V decembri 2019 sa Cameron Diaz s manželom Benjim Maddenom stali po prvýkrát rodičmi.

Táto správa zahltila internet najmä kvôli tomu, že v tom čase mala herečka už 47 rokov. No na druhej strane dala Cameron Diaz nádej aj iným ženám, ktoré sa už kvôli vyššiemu veku o dieťa prestali snažiť. Herečka držala detaily o tehotenstve v tajnosti no úzky kruh rodiny a priateľov prezradil, že sa s manželom o dieťa pokúšali už roky. Na nový rok 2020 tak radostne s manželom oznámila narodenie ich dcéry, ktorej dali meno Raddix.

Fotky dcéry však nezverejňuje, keďže tvrdí, že verejnosti už venovala polovicu svojho života a maličkú chce za každú cenu ochrániť. 

 

 

 

Žiari šťastím

V rozhovore s Jimmym Fallonom priznala, že čas strávený so svojou dcérkou považuje za istú formu neba. S dcérkou Raddix si tak užíva každý moment, keďže každým dňom sa rýchlo mení. Sama zo seba si trochu aj vystrelila, keď priznala, že vo svojom mobile už teraz nemá toľko fotiek svojich psov.

Uvedomuje si, že robí všetko akosi naopak a šťastie z materstva si urobila ž v druhej polovici života na rozdiel od iných ľudí.

“Teraz musím žiť až do 107-čky,” ironicky poznamenala v inom rozhovore. No aj napriek tomu toto obdobie považuje za to najkrajšie a to vidno aj na herečke samotnej. “Keď máte toľko rokov ako ja a rozhodnete sa to spraviť, je to ozajstné rozhodnutie. Musíte sa preto veľmi snažiť,” dodala k tomu, že ak si založíte rodinu v mladšom veku je to rozhodnutie, ktoré spravíte a hotovo.

 

 

zdroj: brightside.me