Cigániková považuje Vašečku za muža, ktorý nemá rád slobodné a silné ženy s vlastným názorom

Janka Bittó Cigániková vo svojom najnovšom facebookovom príspevku tvrdí, že je jej ľúto pána Vašečku, ktorý je vraj radikálny zástanca úplného zákazu interrupcií.

Poslankyňa politickej strany SaS a predsedníčka parlamentného zdravotníckeho výboru na sociálnej sieti uviedla, že Vašečka mal pred 12 rokmi hasovať za 12 ročný trest pre ženy, ktoré absolvujú umelé oplodnenie.

Richard Vašečka z poslaneckého klubu OĽaNO podľa Cigánikovej nemá v obľube silné ženy s vlastným názorom a to má byť dôvod toho, prečo podporuje návrh za úplný zákaz interrupcií.

Konaním vraj porušuje koaličnú zmluvu.

Poslankyňa Janka Bittó Cigániková tak kritizuje poslanca Vašečku a ministra zdravotníctva najmä za nevhodné načasovanie rozhodnutí v tejto oblasti.

Podľa nej by sa podobné témy nemali rozoberať v čase, kedy je Slovensko hlboko v kríze koronavírusu, na ktorú nám zomiera najväčší počet pacientov na svete.

Poslankyňa zároveň podotkla, že minister by sa mal zaoberať aj interrupčnou tabletkou a nie len časťou vyhlášky ako to urobil teraz.

TREST ZA POMENOVANIE PRAVDY❓

Mrzí ma ideológia pána Vašečku, ktorý je radikálny zástanca úplného zákazu interrupcií a…

Uverejnil používateľ Janka Bittó Cigániková – Fungujúce zdravotníctvo Utorok 16. februára 2021

 

Zdroj: Facebook/Janka Bittó Cigániková – Fungujúce zdravotníctvo

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Cigániková považuje Vašečku za muža, ktorý nemá rád slobodné a silné ženy s vlastným názorom”