Fico a Pellegrini sa snažia o predčasné voľby. Na zbieranie podpisov ostro reagoval poslanec za OĽaNO!

Pred niekoľkými dňami ohlásil Robert Fico a Peter Pellegrini začiatok zbierania podpisov na referendum o predčasných voľbách.

Aj napriek tomu, že ich cesty sa rozišli a momentálne má každý z nich svoju vlastnú stranu, cieľ majú stále jednotný. Ich ambície opäť sa dostať “do velenia” ich teda podnietil k tomuto rozhodnutiu.

Podľa oboch politikov tak súčasná vláda na čele s premiérom zlyhala no tieto slová nenechal tak poslanec OĽaNO, ktorý Ficovi a Pellegrinimu posiela ostrý odkaz!

 

To mi nejak nevychádza

Aj keď sa Fico a Pellegrini nemajú až tak v láske (veď aj preto majú svoje vlastné politické strany), majú spoločný cieľ a to opäť sa dostať k moci.

Obaja lídri tak ohlásili zbieranie podpisov na referendum v pomerne rovnakom čase.

Napriek tomu tvrdia, že ide o “apolitický projekt” čo sa ale nepozdáva poslancovi za OĽaNO, Petrovi Pollákovi jr.

“SmeroHlas na POLITICKÝCH tlačovkách s poslancami, ktorí sú POLITICI, hovoria o APOLOTICKOM PROJEKTE a.k.a. petičné hárky! Oni sa k tomu len hrdo (odborne a slušne) hlásia a úplne náhodou to zaplatia. Hmmm, to mi nejak nevychádza,” poznamenal Pollák.

 

KRÁĽ SLNKO HEAD OF COMMUNICATION

Hovorcom PR kampane k petičným hárkom sa stáva Peter Pellegrini. Aj keď musím uznať, že predskokanom kampane bol kapitán Danko.
❗SmeroHlas na POLITICKÝCH tlačovkách s poslancami, ktorí sú POLITICI, hovoria o APOLOTICKOM PROJEKTE a.k.a. petičné hárky❗Oni sa k tomu len hrdo (odborne a slušne🙈) hlásia a úplne náhodou to zaplatia.
Hmmm, to mi nejak nevychádza 😀

❗Vyzývajú ľudí aby sa zgrupovali, podávali si pero z ruky do ruky, a v personálnej kríze Slovenskej pošty ju enormne zaťažili.

Gratulujem, táto APOLITICKÁ akcia z dielne SmeroHlasu a kúštikom aj zabudnutej SNS je v najlepšom smere rozširovať COVID a zaťažiť pracovníkov pošty.
TLIESKAM. CELÉ ZLE👎

Uverejnil používateľ Peter Pollák jr. – Poslanec NRSR Nedeľa 7. februára 2021

 

 

Chýba im sebareflexia

V inom príspevku sa Pollák vyjadril k tejto téme viac do hĺbky. Napísal tak, že Pellegrini a Fico sa už dokonca nechcú ani priznať, že boli v jednej politickej strane, ktorá tu vládla 12 rokov a dostala krajinu do takej podoby v akej je.

No aj napriek tomu obaja predložia návrh k predčasným voľbám. “Áno, právo na to majú. Ale odkiaľ berú tú odvahu a kde zabudli sebareflexiu? Kde stratili morálku? A

k nejakú majú,” ozrejmil poslanec OĽaNO. Ďalej pokračoval v obraňovaní súčasnej koalície, ktorá si robí svoju prácu a zároveň bojuje s koronavírusom, ktorý sa objavil nečakane. 

 

Myslí si, že “SmeroHlas” už svoju šancu mal no nezvládol ju a to aj napriek tomu, že im ich vládnutie nesťažil koronavírus. “Viem, že by chceli predčasné voľby, ale nemajú riešenia k bežnému životu nie to k životu s koronou!!! Ako bodku uvediem len, že procesy, ktoré sa počas posledných mesiacov dejú na NAKA  a ako sa nám plnia väznice, sú už „len“ čerešničkou na torte,” dodal Peter Pollák jr. na záver.

 

PREDČASNÉ VOĽBY

Do parlamentu prišiel návrh o predčasných voľbách. Vraj zlyhala vláda na čele s jej premiérom a aj…

Uverejnil používateľ Peter Pollák jr. – Poslanec NRSR Štvrtok 4. februára 2021

zdroj foto: peter_pellegrini