back to top
streda, 24 apríla, 2024

Poslanec za SME RODINA nepodporuje predĺženie núdzového stavu. Tvrdí, že je to nezmysel

Poslanec Patrick Linhart, poslanec NR SR za hnutie Sme rodina, uverejnil príspevok, v ktorom zhodnodil nezmyselnosť núdzového stavu a podporu otvárania malo-obchodov a podporu pre živnostníkov. Príspevok začal:

,,Nebudem hlasovať za nezmyselné predĺženie núdzového stavu a som za otvorenie malo-obchodov a za okamžité 100%tné finančné odškodnenie živnostníkov.

 Vláda si nebude robiť z poslancov tlačítka.“

Poslanec NR SR tvrdí, že zákonodarci sú tu na to, aby primárne usmerňovali a kontrolovali vládu, pričom by nemali skákať podľa chaotických a narýchlo prijímaných opatrení, ktoré sa viac nechystá podporovať.

V príspevku pokračoval: ,,Mám plné zuby nedostatočnej a zle zvládnutej komunikácie s občanmi a mám plné zuby hádok a nekonečnej opozičnej politiky poniektorých kolegov, ktorým nejde o ľudí, ale iba o vlastné preferencie na úkor zdravia a bezpečnosti obyvateľstva.“

Patrick Linhart vstúpil do politiky na to, aby začal robiť niečo aj pre ľudí, čo dokazuje aj schválený Potravinový Semafor.

Nezmyselnosť aktuálnych opatrení dokázal príkladom z praxe, v ktorom lokálna kvetinárka – živnostníčka musí mať zatvorené, pričom v Kauflande si kúpiť kvety môže každý.

Poslanec podotkol aj fakt, že pozitívne testovaní sa vôbec nemusia nachádzať v karanténe, pretože sa nesledujú:

,,Trápime tu ľudí nekonečným povinným celoplošným testovaním, no potom nemáme prehľad, či sa pozitívne testovaní nachádzajú v karanténe.“ Slováci tak vraj čakajú le na chaotické a stále sa meniace opatrenia, ktoré neovláda ani on sám. Poslanec položil otázky:

,,Kde sú funkčné aplikácie na pozorovanie pohybu ľudí prichádzajúcich zo zahraničia, či na prehľad o pozitívne testovaných?

Ako to, že nefungujú, no my tu budeme šikanovať obyvateľstvo a vyčerpaných zdravotníkov nekonečným celoplošným testovaním?!“

Poslanec Linhart dal na záver politickým kolegom odporúčanie, podľa ktorého by sa namiesto nekonečných hádok a vybíjaní politických bodov mali riešiť problémy ľudí, teda voličov.

Nebudem hlasovať za nezmyselné predĺženie núdzového stavu a som za otvorenie malo-obchodov a za okamžité 100%tné…

Uverejnil používateľ Patrick Linhart poslanec Nedeľa 14. februára 2021

 

 

 

Zdroj: Facebook/Patrick Linhart poslanec

Igor_matovic_olano

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

„Som vydatá 15 rokov a nechcem deti“: žena prezradila dôvody svojho rozhodnutia

Jenn Lylesová, ktorá je vydatá už 15 rokov, verejne...

Super novinky na čítanie z grady za Apríl

V tieni olivovníkov Eva Glyn Román o láske s príchuťou vína...

Newsletter

Prečítaj si

„Som vydatá 15 rokov a nechcem deti“: žena prezradila dôvody svojho rozhodnutia

Jenn Lylesová, ktorá je vydatá už 15 rokov, verejne...

Super novinky na čítanie z grady za Apríl

V tieni olivovníkov Eva Glyn Román o láske s príchuťou vína...

Ak vidíte vedľa novorodenca nálepku s fialovým motýľom, mali by ste vedieť, čo to znamená.

Symbol fialového motýľa ste možno videli na pôrodníckom oddelení...

Istá žena videla svojho manžela plakať na dvore. Myslela si to najhoršie, vybehla von a videla, čo susedia urobili jej postihnutému manželovi.

Brittany Lynn Garrettová na vlastnej koži pozná, aké je to mať manžela v ozbrojených silách. Christopher bol vždy oddaný svojej krajine, ale práve vojna...

„Som vydatá 15 rokov a nechcem deti“: žena prezradila dôvody svojho rozhodnutia

Jenn Lylesová, ktorá je vydatá už 15 rokov, verejne a otvorene prehovorila o svojom rozhodnutí nemať deti vo videu na TikToku. Žiaľ, musela zverejniť aktualizáciu,...

Manželstvo Richarda Gerea s o 33-ročnou mladšou manželkou, ktorá kedysi spávala na ulici, má „silnú karmickú energiu“

Po tom, čo Richardovi Gerovi stroskotali prvé dve manželstvá, sa herec rozhodol, že sa už nebude zapájať do srdcových záležitostí a mať ďalšie deti,...
Verified by MonsterInsights