Takto učitelia nedodržiavajú rozostupy. Tlačia sa pri vstupe do očkovacích centier

Počas aktuálneho víkendu prebieha na Slovensku očkovanie učiteľov, ktorí sa v uplynulých dňoch prihlásili cez formulár, ktorý bol následne zriaďovateľmi škôl zaslaný vláde.

Učitelia do 55 rokov sú očkovaní vakcínou AstraZeneca.

Prvý očkovací deň učiteľov sa však nezaobišiel bez menších problémov.

Pred viacerými očkovacími centrami stoja desiatky učiteľov, ktorí sa tlačia pre vstupom. Fotografie učiteľov bez rozostupov z Prešova a Trenčína aktuálne kolujú celým internetom.

Na facebookovej stránke Nekŕmte nás odpadom boli uverejnené príspevky, ktoré dokazujú nedisciplinovanosť učiteľov, ktorí sa tlačia pred očkovacími centrami.

Pri jednom z príspevkov bolo napísané: ,,Ako “funguje” objednávanie na čas pri ockovaní Trenčín športová hala.

Na rozdiel od minulého týždňa tam dnes nebol minister a televízne štáby, tak načo to opäť robiť profesionálne.“ 

Očkovanie prebieha ako obvykle a to tak, že každý učiteľ je objednaný na konkrétny čas, avšak aj napriek tomu vznikajú desiatky minút trvajúce meškania kvôli malým počtom očkovacích miest.

 

Od Vás: Neviem či kompetentní nemajú teplomer, alebo nechápu riziko šírenia koronavírusu v skupinách, ale dnešné očkovanie učiteľov v Prešove sprevádzali rady a nekonečné čakanie.

Uverejnil používateľ Nekŕmte nás odpadom Sobota 13. februára 2021

 

Pri fotografiách spred očkovacieho centra v Prešove bolo napísané: ,,Neviem či kompetentní nemajú teplomer, alebo nechápu riziko šírenia koronavírusu v skupinách, ale dnešné očkovanie učiteľov v Prešove sprevádzali rady a nekonečné čakanie.“

Od Vás: Ako “funguje” objednávanie na čas pri ockovaní Trenčín športová hala. Na rozdiel od minulého týždňa tam dnes nebol minister a televízne štáby, tak načo to opäť robiť profesionálne.

Uverejnil používateľ Nekŕmte nás odpadom Sobota 13. februára 2021

 

Zdroj: Nekŕmte nás odpadom