Eduard Heger z OĽANO naložil Ficovi: ,,Čakal som, že trojnásobný premiér príde pripravený.“

Minister financií  Eduard Heger a líder politickej strany Smer-SR Robert Fico sa 25. marca vo večerných hodinách stretli v politickej relácii Na hrane, ktorú moderuje moderátorka Jana Krescanko Dibáková. Hlavnou témou diskusie bol núdzový stav, opatrenia a pomoc pre občanov postihnutých pandemickou krízou.

Počas diskusie v živom vysielaní relácie TV JOJ, Na hrane, viackrát atakoval Eduard Heger Roberta Fica nepríjemnými otázkami. Heger na slová Roberta Fica reagoval slovami:

,,Čakal som, že trojnásobný premiér príde pripravený.“ Fico tvrdí, že jeho strana zvláda krízu omnoho lepšie ako iné politické strany.

Heger si však stojí za tým, že trojnásobný premiér by mal vedieť vymenovať opatrenia, ktoré navrhol a rovnako riešenia aktuálnej situácie. Podľa Hegera Fico zavádza voličov.

Fico sa počas nepríjemných komentárov Eduarda Hegera usmieval bez toho, aby svoje tvrdenia argumentoval. Ľudia vraj potrebujú počuť nádej a konkrétne rozhodnutia a nie hromženie a klamstvá od Roberta Fica.

Fico aj napriek výzvam od Eduarda Hegera opakoval, že minister Heger má totálne rozbitú vládu a nevie, čo má robiť.

Podľa Hegera Fico v diskusii opakuje 3 vety stále dookola. Fico tvrdil, že aktuálna vláda použila len jednu desatinu dostupných zdrojov na to, aby podporila ľudí počas krízy.

Smer-SD vraj vláde ponúka účinné mechanizmy,  ktoré boli použité v inej kríze.

Jana Krescanko Dibáková debatu uzavrela slovami, že Robert Fico tvrdil, že v roku 2014 už v politike nebude. 

Zdroj: Facebook/Zomri

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Eduard Heger z OĽANO naložil Ficovi: ,,Čakal som, že trojnásobný premiér príde pripravený.“”