Krásne fotografie s jedinečnej svadby: Nevesta si za družičky vybrala TIETO osoby, ktoré sú jej srdcu najbližšie

Svadba je veľmi jedinečnou udalosťou najmä pre nevestu a ženícha, preto chcú mať počas tohto momentu pri sebe ľudí, ktorých majú nesmierne radi. Za družičky a družbou si väčšinou vyberajú najlepších kamarátov, bratov alebo sestry. No Lyndsey Raby mala úplne inú predstavu o svojom veľkom dni. Preto si za svoje družičky vybrala svoje 2 babičky, prababičku a babičku jej nastávajúceho.

Pre portál TODAY Style krásna nevesta prezradila dôvod svojho rozhodnutia: „Nie každý má také šťastie ako ja, že môže pozvať na svadbu všetky svoje babky a prababky. Ja to šťastie mám, a preto som im chcela dať špeciálnu úlohu na mojej svadbe. Po boku Lyndsey teda boli jej babičky Wanda Grant (76) a Betty Brown (72), prababka Kathleen Brown (90) a ženíchova babička Joyce Raby (72).

Všetky družičky mali na sebe krásne bledomodré kostýmy a boli s nimi nadmieru spokojné okrem prababičky Kathleen. „Každá z nich bola s výberom šiat spokojná, jedine moja prababička by uvítala kratšiu sukňu,“ hovorí so smiechom Lyndsey o svojej prababičke, ktorá je single a stále hľadá toho pravého.  „Ona je naše zlatíčko. Je nezadaná a stále hľadá toho pravého,“ dodala Lyndsey.

Lyndsey však najviac potešilo to, že všetky 4 ženy si dokonalo rozumeli a od svadby sú v neustálom kontakte. „Tak sa zblížili, že si teraz vkuse volajú a píšu na Facebooku,“ priznala Lyndsey. Táto udalosť dojala aj samotnú fotografku, Natalie Caho, ktorá spomína na svadbu takto: Nečakala som, že staré dámy budú tak plné energie a že budú rozdávať úsmevy na každú stranu.“ Tieto štyri dámy sú jednoznačným dôkazom toho, že vek je naozaj len číslo!

Koho ste mali alebo by ste si vybrali za svoje družičky Vy?

Foto: Facebook/Natalie Caho Photography