Podľa manžela riaditeľky ŠÚKL je jediný škodca v politike Matovič

Radoslav Baťo, manžel riaditeľky Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) Zuzany Baťovej, na sociálnej sieti uverejnil druhý príspevok za posledné 2 dni. Prvý mu Facebook zmazal kvôli porušovaniu pravidiel komunity.

V dnešnom druhom príspevku informuje o tom, že aktuálny minister financií Igor Matovič je len smrad, pri ktorom by sa nemalo zabudnúť na niekoľko podstatných vecí.

Podľa Baťu by si mali ľudia uvedomiť, že

Krajčí a Matovič chceli, aby zodpovednosť za neschválenú vakcínu prevzal slovenský ŠÚKL.

ŠÚKL však ruskú vakcínu Sputnik V neschválil kvôli nedoručeniu 80 % potrebných dokumentov

a kvôli nezhodám šarží nám doručených vakcín a vakcín, ktorých popisuje článok v Lancete. Baťo tvrdí, že Rusko sa zľaklo a preto si vypýtalo všetky vakcíny späť.

Baťo vo svojom príspevku pokračoval slovami: ,,Opakovanie testov v Maďarsku nedáva žiadny zmysel.

Ibažeby Kremeľ a jeho služobník Matovič úmyselne klamali a zatajili dôležité informácie. Rusi deklarovali výpoveď zmluvy k 6. aprílu a ŠÚKL zverejnil informáciu zo správy 8. apríla.

Je teda zjavné, že Kremeľ mal informácie o hodnotení slovenským regulátorom skôr ako slovenská verejnosť.“ Igor Matovič vraj správaním ponížil Slovenskú republiku a jej inštitúcie tým, že obhajoval záujmy cudzieho štátu na úkor vlastnej krajiny.

So zaplatenou vakcínou si môže Slovensko podľa pravidiel robiť čo chce, aj keby to vraj malo byť na oddelení syrov COOP Jednota.

Baťo nazval správanie ministra Matoviča vlastizradou, keďže zneužil právomocí verejného činiteľa a nesplnil povinnosti pri správe cudzieho majetku. Na záver príspevku dodal:

,,Matovič je zločinec, ktorý patrí do basy. Vzhľadom na to, čo vyvádza mojim blízkym, si želám, aby v tej base zhnil.

Prvý krok na ceste, ako sa ho zbaviť, je odvolať ho z pozície ministra financií.“

 Na ťahu je teraz Eduard Heger, premiér SR, ktorý by sa mal rozhodnúť, si chce byť premiérom alebo spolupáchateľom. Baťovi je dokonca jedno, že existuje možnosť, že sa k vláde dostane Pellegrini a Fico, pretože tvrdí, že jediný škodca v politike je Matovič.

 

MATOVIČ PATRÍ DO BASY
Tak ma FB na 24 hodín zablokoval a zmazal post, v ktorom som informoval o vyhrážkach smrťou mojej…

Uverejnil používateľ Rado Baťo Sobota 10. apríla 2021

 

Zdroj: Facebook/Rado Baťo

foto: https://www.instagram.com/p/CNCwUjIp-iq/

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Podľa manžela riaditeľky ŠÚKL je jediný škodca v politike Matovič”