Takéto telo v 48-mich rokoch? Simona Krainová prezradila čo pre ňu zaručene funguje!

Česká topmodelka, Simona Krainová (48), ešte vo februári dala zbohom lockdownu v Česku a s rodinou sa presunula do slnečného Karibiku.

Na svoj Instagram pravidelne pridáva fotografie zo svojho života a človek by sa divil, že takto úžasne vyzerá aj v tomto veku. Svojim odberateľom tak prezradila svoj zaručený recept na krásnu postavu, ktorý môžete vyskúšať aj Vy! Na čo teda nedá Simona Krainová dopustiť?

 

 

“Každé ráno to isté dookola..teplá voda, citrón, spaľovače..6-krát týždenne 10 km..potom 6 minút plank, posilovanie brucha..zakaždým je to boj..boj mojej hlavy, ktorá má jasno čo chce vyrobit z môjho tela..ale telo sa chce váľať v posteli..ale tá hlava je zakaždým silnejšia než to lenivé telo..booom..

a zrazu sa mu to začalo páčiť..samo ma budí a kričí..poď so mnou hýbať, zaslúžim si to, zaslúžim si tu starostlivosť a lásku,” prezradila pod fotografiou Krainová. V jej dennej rutine teda nechýba dostatok pohybu no aj pomoc v podobe spaľovačov tukov. 

 

 

V komentároch sa jej teda opýtali aké spaľovače tukov sama používa. Simona teda radí a odporúča spaľovače od Nutrendu – menovite produkty N1 a Fat Direct shot. “Nezabúdajte na seba. Vystúpiť z komfortnej zóny je ťažké..chce to gule..veľké..nebudem klamať..ale ten pocit, keď zistíš, že tá nekomfortná sa ti odrazu stane komfortnou, je popi*,”

dodala topmodelka na záver. Začiatky naozaj bývajú ťažké ako podotkla aj Krainová. No nikdy nie je neskoro aby ste urobili niečo pre seba a pre svoje telo, pomaly – krok za krokom.

 

zdroj: prezeny.sk