5 znamení zverokruhu, ktorým je neuveriteľne ťažké povedať „Milujem ťa“

Prečo je slovný prejav lásky niekedy taký desivý? Bojíte sa vyzerať zraniteľne? Bojíte sa neopätovaných citov? Cítite sa zodpovední za svoje slová alebo si nimi nie ste úplne istí?

Alebo to možno nechcete povedať ako prví a čakáte, na signál od partnera? Ako súvisia rôzne znamenia zverokruhu s verbálnymi prejavmi lásky a ako ľahko ich vedia vyjadriť?

Toto je 5 znamení zverokruhu, pre ktoré je mimoriadne ťažké povedať „Milujem ťa“

Baran

Svoju dušu otvoríte milovanej osobe len vtedy, keď ste pripravení prevziať zodpovednosť za všetky dôsledky tohto pocitu. S vyznaním preto čakáte do poslednej chvíle.

Ale ak príde ten pravý/á, zažijete najkrajšie obdobie vášho života plné úprimných citov a prejavov lásky. Všetky tradície romantického vzťahu budú dodržané do najmenších detailov.

Lev

Keďže patríte k najhrdším znameniam zverokruhu, je pre vás veľmi ťažké odhaliť svoju lásku pred milovaným človekom. Vaša pýcha nemusí vydržať možné odmietnutie, a preto skôr, ako vyslovíte slová lásky, trikrát merajte a raz strihajte.

Vyznania lásky robíte po svojom – pôsobivé dekorácie, dary, ohňostroje – nutnosť, ktorá posilňuje závažnosť vašich zámerov.

Panna

Láska je pre vás veľmi intímna vec. Nebudete to rozkrikovať na každom rohu a chváliť sa svojím pocitmi.

Láska je sviatosť, ktorá patrí dvom, a bránu do chrámu svojej duše otvoríte iba niekomu, kto má voči vám rovnako hlboké city.

Ak prejavy lásky pochádzajú od osoby, ku ktorej necítite to isté, samotné odmietnutie bude pre vás mimoriadne ťažké. Pokúsite sa prehodnotiť svoj postoj k nemu a budete úprimne veriť, že v každej osobe je niečo, za čo je hodná lásky.

Váhy

Môžete sa pustiť do úprimného vyznania, iba ak sa vaše mlčanie stane trestom smrti pre človeka, do ktorého ste sa zamilovali.

Vo všetkých ostatných prípadoch budete chodiť okolo horúcej kaše a dúfať, že si všimne vaše názory, zmysluplné vzdychy a nie príliš šikovné náznaky.

Kozorožec

Láska je pre vás druh hry, v ktorej prehráva ten, kto ako prvý prejaví svoje city. Vytrváte čo najdlhšie, len aby ste nevyzeralo ako zraniteľný slaboch.

Lepšie bude, ak svoje pocity dá najavo druhá osoba. Veríte si, pretože nikdy nezneužijete úprimné pocity milovanej osoby na manipuláciu alebo poníženie. Veríte vo večnú lásku a ste neustále pripravení to potvrdiť svojimi skutkami.

Súhlasíte s takýmito závermi astrológov? Je pre vás ťažké vyznať lásku?

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “5 znamení zverokruhu, ktorým je neuveriteľne ťažké povedať „Milujem ťa“”