Inšpirujte sa ofinami, ktoré sa hodia pre všetky ženy s kratšími vlasmi

Žena je prototypom pôvabu, štýlu a krásy. Každá z nás chce vyzerať čo najatraktívnejšie. Preto všetky hľadajú dokonalé outfity, manikúru, make-up a účesy. Ak je reč o vlasoch, je všeobecne známe, že rôzne účesy dokážu zdôrazniť ženské prednosti a zároveň zakryť nedostatky. Vďaka tomu sa bude žena cítiť nielen aktraktívne, ale aj sebavedomo a spokojne.

Niekomu sa dokonale hodia dlhé účesy, zatiaľ čo iné ženy preferujú kratšie strihy vlasov. Bez ohľadu na to, akú dĺžku si vyberiete, určite ju musíte doladiť. Práve pre tieto účely je ofina ideálna. Inšpirujte sa ofinami pre krátke vlasy, ktoré zmenia váš vzhľad a vy budete vyzerať nezabudnuteľne.

https://www.instagram.com/p/COU9u8zDOme/

Štýlová rovná ofina pre krátke vlasy

Ak máte podlhovastú tvár a chcete ju vyhladiť, potom je pre vás rovná ofina ako stvorená. Nebudete musieť venovať príliš veľa času na jej úpravu a má jasný geometrický rez. Dokonale sa hodí k účesu kare.

woman in white zip up jacket                                                                                 unsplash

Šikmá ofina pre krátke vlasy

Ak máte obdĺžnikovú alebo štvorcovú tvár, odporúčame vám obrátiť sa na bočné ofiny, ktoré dokonale skryjú prípadné nedokonalosti vašej tváre.

https://www.instagram.com/p/BhZaVtqg_Cw/

Dokonale šikmá ofina sa hodí mladým, ale aj ženám v pokročilejšom veku. Hodí sa k účesu bob alebo kare. Všimnite si, že šikmá ofina je celkom všestranná a nenáročná na starostlivosť.

Postupná ofina pre krátke vlasy

Nezáleží na tom, či máte tvár okrúhlu, štvorcovú alebo trojuholníkovú, odstupňovaná ofina sa k vášmu krátkemu strihu perfektne hodí.

https://www.instagram.com/p/BwLSv6MAavi/

Cik-cak ofina pre krátke vlasy

Ak chcete vášmu vzhľadu dodať hravosť, určite sa pozrite na takýto účes, ktorý tento rok láme všetky rekordy v popularite.

https://www.instagram.com/p/COV5XyRMx03/

Asymetrická ofina pre krátke vlasy

Asymetrické ofiny majú rôzne dĺžky, preto sú obľúbené u žien s akýmkoľvek typom tváre. Okrem toho, asymetrické ofiny sú dosť všestranné a perfektne sa hodia k akémukoľvek kratšiemu strihu.

https://www.instagram.com/p/CN9TaScn6p8/

Dlhá ofina pre krátke vlasy

Ak máte výraznejšie črty tváre, odporúčame vám obrátiť sa na trendy s podlhovastou ofinou, ktorá bude vyzerať nádherne k strihu pixie, kare alebo bob.

https://www.instagram.com/p/CE-yqTZhMAm/

Krátka ofina pre krátke vlasy

Dodajte svojmu vzhľadu štýlový krátky strih. V ideálnom prípade to bude vyzerať s bobom, ale môžete to skúsiť s inými krátkymi strihmi vlasov, napríklad pixie.

https://www.instagram.com/p/BH0wTIlDB4A/

Vrstvená ofina pre krátke vlasy

Dodajte svojmu účesu objem týmto zaujímavým vrstveným účesom. Stále nestráca svoju popularitu, avšak tu nezabudnite, že je vhodný len pre ženy s rovnými vlasmi.

https://www.instagram.com/p/COXXIL_natR/

Vytvarovaná ofina pre krátke vlasy

Ak patríte k ženám, ktoré majú rady niečo originálne a výstrednejšie, potom vám táto štýlová ofina určite pristane.

https://www.instagram.com/p/COQH-3XlU-n/

 

Zdroj: budvtemi.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Inšpirujte sa ofinami, ktoré sa hodia pre všetky ženy s kratšími vlasmi”