11-ročná dcéra Roba Rotha je nabrúsená na Fica. TOTO JE DÔVOD

Robo Roth, slovenský herec a otec dcéry Sáry, je obrovským zástancom slušného Slovenska a obhajovateľom čestných politikov.

Do tejto skupiny však neradí Roberta Fica, pričom tvrdí, že jeho prítomnosť v ňom vyvoláva pocity agresivity. Robo Roth najnovšie zahviezdil v internetovej relácií Na scéne u Marka Vagoviča, kde priznal, že jeho 11-ročná dcéra nazvala Fica pri prechádzke mestom vulgarizmom.

Herec SND a úspešný dabingový herec jej však nevynadal, pretože jeho 11-ročná dcéra mala jednoducho pravdu. O nepríjemnej situácii prazradil: ,,Nekomentoval som to, tiež som mal strašnú chuť si udrieť. Nič som neurobil, no cítil som sa veľmi bezmocne. Pamätám si túto situáciu spomalene, ako z jedného zlého hollywoodskeho filmu.

Vidím seba, ako robím tigrí skok, ako na Fica skáčem, ako on padá do prachu a pokúša sa niečo povedať. Vtedy sa blíži pomaly päsť s touto mojou lebkou na prsteni a ja ho utlčiem do toho námestia SNP. No nestalo sa to,“ opísal detailne svoju predstavu obľúbený herec.“

Zdroj: hitky.sk

foto: Robert Roth.   

https://www.instagram.com/robert.fico/?hl=sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “11-ročná dcéra Roba Rotha je nabrúsená na Fica. TOTO JE DÔVOD”