Babička Helga vyzerá krásne aj po 70-tke. Svojim štýlom inšpiruje ďalšie ženy

Helga Lux je nemecká babička, ktorá chce vyzerať aj vo svojom zrelom veku. Hoci má samá už dokonca aj pravnúča, stále sa cíti svele a rozhodla sa, že začne prezentovať svoje originálne nápady v obliekaní aj verejne. Vnučka jej založila účet na sociálnej sieti, aby ukázala, že ani po 70-tke sa netreba báť farieb a odvážnych vzorov píše portál nápadový.blog .

„Musíme sa naučiť akceptovať vek a starnutie ako súčasť našich životov. To však neznamená, že si začneme upierať radosť z vecí, ktoré máme radi. Móda bola vždy moja veľká vášeň a nevzdala som sa jej ani v zrelom veku. Som veľmi polichotená, keď mi moja vnučka povie, baby vyzeráš skvele“

Apeluje na ženy každého veku, aby sa nevzdávali svojej ženskosti a odvahy. Ak sa dobre cítite v rifliach, nie je dôvod, aby ste ich v určitom veku prestali nosiť, pretože niekto povedal, že na to nemáte vek“, hovorí Helga. Jej stránka na Instagrame má obrovský úspech a myslíme, že môže byť inšpiráciou aj mladšie ročníky. Čo hovoríte na outfity pani Helgy vy?