Hovoril, že jeho žena sedí neustále doma. To, čo mu na to odpovedala, si zaslúži ovácie!

Všetci poznáme tie začiatky … Ona je krásna, mladá a roztomilá, on je zamilovaný až po uši. Všetko sa krásne vyvíja, spoločne si budujú svoje hniezdočko – voňavé, útulné a čistučké. Potom sa objaví pes alebo mačka a … nakoniec pár cíti, že nadišiel čas na vytúžené bábätko, potom druhé a tretie …

A náhle sa niečo zmení. Nejde tu o čas, mení sa pohľad partnera. Stále menej si váži toho, čo všetko žena v domácnosti robí. Na otázky známych začne odpovedať, že žena nepracuje, len sedí doma. Počkať, počkať … tento muž zrejme nedokáže pochopiť jednu jednoduchú vec!

SOURCE: PIXABAY

Postupom času si muž všíma len toho, že jeho kedysi úžasná žena už neplní jeho potreby (najmä v spálni), často je unavená, nervózna, ale … z čoho má byť unavená? On predsa 8 hodín pracuje a ona len sedí doma.

Zdá sa, že v určitom veku začne muž veriť na rozprávky. Poznáte rozprávku o tom, že v dome za človeka všetko urobí neviditeľný čarovný trpaslík? Postará sa o deti, vyperie, niečo uvarí a ešte uprace. Keď to neurobí on, kto teda? Veď žena len celý deň sedí doma …

SOURCE: PIXABAY

Drahý priateľ! Nebuď dieťa a prestaň veriť na trpaslíkov. Upratovanie, varenie, pranie, starostlivosť o deti a všetky tie povinnosti, na ktoré tie vždy zabudneš, má na starosti TVOJA ŽENA! Pravdaže, ty pracuješ a zarábaš, ale ona pracuje tiež. A nejedná sa len o jednu smenu.

SOURCE: PEXELS

Dúfame, že až sa ťa nabudúce niekto spýta, čo robí tvoja žena, s hrdosťou v hlase povieš – pracuje doma.

PS: A keď jej občas dopraješ ranná šálka kávy, zatiaľ čo tie upraceš alebo umyješ riad, uvidíš, aký ju na tvári vykúzliš úsmev. Presne taký, do ktorého si sa pred rokmi zamiloval.

0 replies on “Hovoril, že jeho žena sedí neustále doma. To, čo mu na to odpovedala, si zaslúži ovácie!”