Ikonické filmové plagáty pretvorené Disney postavičkami

Alex Pick opäť pretvára Disney postavičky. Nemecký umelec, ktorý má už 123 tisíc nasledovateľov na Instagrame je už v pretváraní Disney postavičiek známy. Pick tentoraz využil svoje kreatívne nápady a hviezdy na plagátoch ikonických filmov a niekoľkých televíznych seriáloch nahradil Disney postavičkami.

Už ste niekedy premýšľali, ktoré princezné by hrali Mean Girls, alebo ktoré postavičky by mohli nahradiť Jacka a Rose v Titanicu?

#1

#2

#3

#4

Pickove prerobené plagáty nie sú nikdy náhodné. Starostlivo vyberá postavy, ktoré by hercov dokonale nahradili, alebo hľadá tiež vtipné spôsoby transformácie originálu.

“Za normálnych okolností skontrolujem fyzickú a vizuálnu príťažlivosť existujúcich postáv na plagáte a popremýšľam, ktorá Disney postava by sa k nej hodila najlepšie! Niekedy je to však viac-menej o tom, aby bol výsledok vtipný!“

#5

#6

#7

Umelec tvrdí, že čas strávený na každej ilustrácii závisí od použitých postáv a detailov a jeho dokončenie môže trvať až 8 hodín. To bol prípad zložitejšieho plagátu The Greatest Showman/Snowman.

Jeho zatiaľ najobľúbenejším kúskom je plagát filmu A Star Is Born s Lady Gaga a Bradley Cooperom, nahradeného Tarzanom a Jane.

#8

#9

#10

Spýtali sme sa Picka, čo je také zvláštne na Disney postavičkách. „Od detstva som fanúšikom Disney a milujem tento obsah! Je to čarovné umelecké dielo plné zábavných dobrodružstiev a postavy mi prinášajú veľa radosti.“

„Mojou motiváciou je podeliť sa o to, čo rád robím s ostatnými ľuďmi, ktorím by sa to tiež mohlo páčiť alebo im aspoň vyčarovať úsmev na tvári!“

#11

#12

Okrem ilustrácií tohto formátu vo svojom voľnom čase, Pick pracuje ako návrhár pre animačné štúdio v Nemecku.

„Myslím si, že najkrajším momentom v mojom živote bolo, keď som prvýkrát uvidel svoje meno v titulkoch animovaného filmu na veľkom plátne,“ spomína umelec na najpyšnejší okamih svojej kariéry.

#13

#14

#15

Požiadali sme Picka, aby dal radu každému budúcemu umelcovi, ktorý sníva o tom, že sa uplatní v tomto priemysle, a hoci povedal, že nie je dobrý v poskytovaní rád, odpoveď, ktorú dal, funguje dokonale pre väčšinu z nás.

“Pokúste sa nájsť niečo, čo vám prinesie radosť bez ohľadu na to, čo vás inšpiruje ísť ďalej a byť kreatívny každý deň a každú minútu! Neberte všetko príliš vážne, pretože život je už aj tak dosť vážny!”

#16

#17

#18

#19

#20

Zdroj: www.boredpanda.com
Zdroj foto: apicollodraws
0 replies on “Ikonické filmové plagáty pretvorené Disney postavičkami”