Pročko venoval ostré slová Petrovi Pellegrinimu. Pellegriniho vraj podporujú oligarchovia

Niekdajší populárny televízny zabávač, dnes aktívny politik Jožo Pročko, opäť prehovoril o kontroverznej téme, ktorá neostala nepovšimnutá. Jožo Pročko sa vyjadril na adresu lídra politickej mimoparlamentnej strany Hlas – Petra Pellegriniho.

 Jeho ostrému vyjadreniu predchádzali slová Petra Pellegriniho, ktorý o exprémierovi Igorovi Matovičovi prezradil, že je zlo, škodiace občanom Slovenska.

Pročko sa svojho straníckeho kolegu zastal aj prostredníctvom svojho príspevku na sociálnej sieti:

,,Fico je obohratá platňa, ktorú už oligarchovia nepotrebujú. Majú novú marketingovú politickú hračku. Peťo je pre finančné skupiny najvhodnejší kandidát na ďalšie kšefty.

Je usmievavý, pekný, vie kosiť, jazdiť na traktore a hlavne vie dobre slúžiť.”

Pročko tvrdí, že dôvodom, prečo je Pellegrini v politických diskusiách tak vítaný je fakt, že mu oligarchovia dávajú priestor vo svojich médiách. Pročko si nedal servítku pred ústa a dokonca tvrdí, že média za to dostávajú finančné injekcie.

Pikantne sa vyjadril o Pellegriniho “lacných” gestách:

,,Peťo sa vie odvďačiť a hlavne vie, že keď zabalíte kakaničku do pozlátky, tak už je to pozlátený obal. Pročkove slová o finančnej podpore oligarchov sa žiaľ zatiaľ nevytvárili a ani nepotvrdili, no môžeme predpokladať, že Pellegrini ich poprie rovnako ako to urobil aj v minulosti.

Zdroj: hitky.sk

0 replies on “Pročko venoval ostré slová Petrovi Pellegrinimu. Pellegriniho vraj podporujú oligarchovia”