„Žena bez vážneho vzťahu je odsúdená na nešťastný život.“

Moderné ženy sú schopné zničiť zastarané stereotypy, že žena bez vážneho vzťahu je nešťastná.

Prečo sa slobodní muži berú ako šťastlivci a žeby ako „staré dievky“? Nie je to diskriminácia?

Ženy pracujú na rovnakých pozíciách, budujú si svoju kariéru, cestujú, hľadajú sa, rozvíjajú sa. A veľa z nich to robí zámerne, na úkor svojich osobných vzťahov.

Muži naopak veria, že bez ich starostlivosti je žena zbavená mnohých radostí v živote.

woman in white near calm body of waterunsplash

Radosť zo starostlivosti o muža

Žena je stvorená pre lásku. Muži veria, že ak žena nemá stáleho partnera, stráca príležitosť starať sa o muža a tešiť sa z jeho pozornosti.

man and woman hugging each other photographyunsplash

Niektorí muži otvorene prehlasujú, že „slobodné ženy sú pre spoločnosť nebezpečné a je potrebné ich chrániť pred normálnymi ľuďmi“. Ak sa žena nestará o muža, upriamuje svoju energiu na deti, rodičov, domácich miláčikov a prácu, zabúda na svoju skutočnú úlohu v tomto živote.

Možnosť stať sa múzou

Nie je jasné, odkiaľ sa tento stereotyp vzal. Verí sa, že je oveľa pravdepodobnejšie, že žena vo vážnom vzťahu dostáva komplimenty. Pravdou je, že v stabilnom vzťahu, ktorý trvá roky, je čoraz menej počuť komplimenty od milovaného muža.

Spoločné podnikanie

woman in white shirt sitting at coffee shop with man in brown jacketunsplash

Nie je šťastie zdieľať život, radosti a trápenia so svojím mužom? Existuje mnoho príbehov o úspešných mužoch s milujúcimi ženami po ich boku. Ale toto je spoločná práca. Navyše, ak pracuje muž aj žena, potom je v rodinnom rozpočte viac peňazí a zároveň aj viac radosti, však?

Náklonnosť

Nebudeme si nič nahovárať, nálady žien sú premenlivé ako počasie. Stabilný cyklus je veľmi dôležitý pre duševné aj fyzické zdravie ženy. Je to pravda. Pri stálom partnerovi zostávajú vibrácie ženy na jednotnej úrovni. Za predpokladu, že si nemusí robiť starosti s odhodenými ponožkami a neustálym varením, pretože muž potrebuje silu, aby udržal tieto vibrácie pod kontrolou.

woman with red lipstick smilingunsplash

Názory mužov a žien na to, či majú byť slobodní a nezávislí, sú veľmi odlišné. Koľko ľudí, toľko názorov. To neznamená, že slobodní muži žijú v radosti a ženy sú odsúdené na utrpenie. Naopak, žiaľom trpiace ženy neriskujú, že sa budú musieť spoliehať na moderných mužov. Je lepšie mať vlastný malý byt a plat, ako sedieť manželovi na krku a nevedieť, čo vás v budúcnosti čaká.

 

Zdroj: takprosto.cc