Humorista Rasťo Piško nazval protestujúcich výkvetom slovenskej čvargy

Ďalší protest v centre hlavného mesta sa niesol v duchu nespokojnosti s aktuálnymi opatreniami a rozhodnutiami, ktoré obmedzujú nie len pendlerov.

Mnohí Slováci sú nespokojní s prístupom vlády k tým, ktorí sa rozhodli nezaočkovať, k testom proti koronavírusu a s opatreniami na hraniciach Slovenska.

Práve nespokojnosť s aktuálnou situáciou sa rozhodli vyjadriť všetci protestujúci, ktorí sa minulú sobotu stretli pred Úradom vlády v Bratislave.

O protestujúcich ľuďoch a o atmosfére, ktorá panovala v uliciach hlavného mesta počas protestu,

uverejnil známy humorista Rasťo Piško príspevok na sociálnej sieti, v ktorom protestujúcich nazval „výkvetom slovenskej čvargy. V príspevku hodnotil:

,,Výkvet slovenskej čvargy opäť raz svojou návštevou poctil naše hlavné mesto! Prepáčte, ale inak to napísať neviem.

Mal som to šťastie, že čosi po 14.00 som sa vybral na nákup do potravín. Už na Obchodnej som uvidel dvoch do pol pása obnažených mužov.

Neboli to bezdomovci, lebo tí takéto veci nerobia.

Rasťo Piško zdôraznil, že mnohí z protestujúcich nemali rúška ani v obchode. Neváhal a dokonca ich na to upozornil, no oni vraj na neho „čumeli ako teľce na nové vráta“. Svoj príspevok zakončil slovami:

,,Bruchatí tatkovia v maskáčoch, tetovanci a punkeri s drôtmi v nose, holohlaví hlavonožci a staré tetky mečiarovskej éry… Ak má takto vyzerať vlastenectvo a aj sa takíto pomätenci majú raz dostať k moci, potom je Igor Matovič “Panna Orleánska a súčasná vláda Liga výnimočných.

 

foto: Rasťo Piško

Zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Humorista Rasťo Piško nazval protestujúcich výkvetom slovenskej čvargy”