Módne tipy: Ako sa obliecť do leta 2021?

Leto 2021 so sebou prináša zaujímaví a originálne kúsky oblečenia, ktoré sa hodia nielen do každodenného života, ale aj na pracovné stretnutia či rodinné oslavy.

Naučte sa vytvárať jedinečné outfity pre každý deň!

https://www.instagram.com/p/CP_gIojrE9K/?utm_source=ig_embed

Mnoho žien v lete sa obzvlášť zaujíma o to, ako skryť problémové oblasti pod tenkým oblečením. Odpoveď je v skutočnosti veľmi jednoduchá. V takom prípade pomôže polo priliehavý štýl, správne farebné kombinácie a doplnky.

https://www.instagram.com/p/CDmEMFID5Yq/?utm_source=ig_embed

Ak ešte len začínate robiť prvé kroky k vytvoreniu vlastného štýlu, odporúčame vám použiť jedno malé tajomstvo: zvoľte si výraznejšie farby alebo vzory, najmä pokiaľ ide o topánky a doplnky.

Pravdou je, že farebné topánky, kabelky či iné doplnky sa rovnako dobre hodia k neutrálne farebným outfitom, ale aj k niečomu výraznejšiemu. Avšak tmavé doplnky nie vždy úplne zapadajú do celkového výsledku.

https://www.instagram.com/p/CPeArrPLLVf/?utm_source=ig_embed

Dámy, ktoré chcú mierne vylepšiť siluetu a urobiť svoju postavu štíhlejšou, je dôležité dbať na zvislé prúžky v oblečení. Zvislé čiary môžu byť rôzne potlače, rozparok na sukni, pruhy alebo šípky na nohaviciach, ale aj gombíky alebo ozdobné zipsy umiestnené v jednom rade.

https://www.instagram.com/p/CBlsUCxjmZE/?utm_source=ig_embed

Pokojne sa pohrajte s odtieňmi a kombinujte mladistvé farby s bohémskymi farbami. V žiadnom prípade nepočúvajte poradcov, ktorí vám radia kupovať voľné kúsky oblečenia.

https://www.instagram.com/p/CFXbBsejRH0/?utm_source=ig_embed

Pomocou podlhovastej košele môžete opticky upraviť bruško a stehná. Nezabúdajte na to, aby bola vyrobená z dostatočne tenkého materiálu.

https://www.instagram.com/p/CQCH6xurr__/?utm_source=ig_embed

V jednom outfite by ste nemali miešať veľa rôznych vzorov. Výsledok môže pôsobiť nevkusne a nesúrodo.

Oveľa lepšie bude vyzerať outfit, v ktorom sú farebné vzory či potlače kombinované s monochromatickými vecami.

 

Zdroj: takprosto.cc

0 replies on “Módne tipy: Ako sa obliecť do leta 2021?”