Módne tipy: Ako sa obliecť do leta 2021?

Leto 2021 so sebou prináša zaujímaví a originálne kúsky oblečenia, ktoré sa hodia nielen do každodenného života, ale aj na pracovné stretnutia či rodinné oslavy.

Naučte sa vytvárať jedinečné outfity pre každý deň!

https://www.instagram.com/p/CP_gIojrE9K/?utm_source=ig_embed

Mnoho žien v lete sa obzvlášť zaujíma o to, ako skryť problémové oblasti pod tenkým oblečením. Odpoveď je v skutočnosti veľmi jednoduchá. V takom prípade pomôže polo priliehavý štýl, správne farebné kombinácie a doplnky.

https://www.instagram.com/p/CDmEMFID5Yq/?utm_source=ig_embed

Ak ešte len začínate robiť prvé kroky k vytvoreniu vlastného štýlu, odporúčame vám použiť jedno malé tajomstvo: zvoľte si výraznejšie farby alebo vzory, najmä pokiaľ ide o topánky a doplnky.

Pravdou je, že farebné topánky, kabelky či iné doplnky sa rovnako dobre hodia k neutrálne farebným outfitom, ale aj k niečomu výraznejšiemu. Avšak tmavé doplnky nie vždy úplne zapadajú do celkového výsledku.

https://www.instagram.com/p/CPeArrPLLVf/?utm_source=ig_embed

Dámy, ktoré chcú mierne vylepšiť siluetu a urobiť svoju postavu štíhlejšou, je dôležité dbať na zvislé prúžky v oblečení. Zvislé čiary môžu byť rôzne potlače, rozparok na sukni, pruhy alebo šípky na nohaviciach, ale aj gombíky alebo ozdobné zipsy umiestnené v jednom rade.

https://www.instagram.com/p/CBlsUCxjmZE/?utm_source=ig_embed

Pokojne sa pohrajte s odtieňmi a kombinujte mladistvé farby s bohémskymi farbami. V žiadnom prípade nepočúvajte poradcov, ktorí vám radia kupovať voľné kúsky oblečenia.

https://www.instagram.com/p/CFXbBsejRH0/?utm_source=ig_embed

Pomocou podlhovastej košele môžete opticky upraviť bruško a stehná. Nezabúdajte na to, aby bola vyrobená z dostatočne tenkého materiálu.

https://www.instagram.com/p/CQCH6xurr__/?utm_source=ig_embed

V jednom outfite by ste nemali miešať veľa rôznych vzorov. Výsledok môže pôsobiť nevkusne a nesúrodo.

Oveľa lepšie bude vyzerať outfit, v ktorom sú farebné vzory či potlače kombinované s monochromatickými vecami.

 

Zdroj: takprosto.cc

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Módne tipy: Ako sa obliecť do leta 2021?”