OĽaNO Ficovi – Ficovi vraj tečie do topánok, lebo vie, koľká bije a bojí sa spravodlivosti

Bývalý predseda politickej strany SMER-SD sa na zasadnutí Európskekej komisie sťažoval na deštrukciu právneho štátu na Slovensku. Podľa predstaviteľov politickej strany OĽaNO sa však Fico mýli a prostredníctvom sociálnej siete mu venovali samostatný príspevok.

Podľa Fica sa orgány činné v trestnom konaní správajú neprimerane a s problémovými záležitosťami sa rozhodol dokonca obrátiť aj na Věru Jourovú – podpredsedníčku Európskej komisie pre hodnoty a transparentnosť.

Podľa OĽaNO je to, že sa Robert Fico sťažoval na Zastúpení Európskej komisie, absurdná skutočnosť. Absurdné to je najmä z dôvodu, že na Zastúpení Európskej komisie práve jeho považujú za hlavu organizovaného zločinu na Slovensku. V príspevku sa ďalej spomína:
,,Robert Fico na Zastúpení Európskej komisie, známy svojimi protieurópskymi stanoviskami. Alternatívna realita? Nie, absurdná skutočnosť. Robert Fico, počas ktorého vlády boli zneužívané všetky bezpečnostné zložky krajiny na politické záujmy mafie s názvom SMER.”

Ficova vláda vraj bola vládou, kedy korupcia prekvitala úplne v každej oblasti. Na záver príspevku skonštatovali:

,,Robert Fico, ktorému tečie do topánok, lebo vie, koľká bije a bojí sa spravodlivosti, nás všetkých prekvapuje nielen jednou absurdnou tlačovkou za druhou, ale aj stále viac a viac zúfalejšími činmi.”

Zdroj: hitky.sk

0 replies on “OĽaNO Ficovi – Ficovi vraj tečie do topánok, lebo vie, koľká bije a bojí sa spravodlivosti”