Takto vyzerá hektický rozvrh Kate Middletonovej, kde nie je miesto pre márnenie času

Zdalo by sa, že život Kate Middletonovej možno iba závidieť. Ako inak? Veď vydať sa za princa je snom miliónov žien a Kate sa podarilo si tento sen splniť. Pravda je ale taká, že vojvodkyňa z Cambridge má toľko povinností, o akých sa mnohým ani nesnívalo.

Prečítajte si o jej nabitom programe, ako aj o obmedzeniach, ktorým musí čeliť každý deň. Je až neuveriteľné, ako to dokáže zvládať.

https://www.instagram.com/p/CRMcgwMsv9t/

Život manželky budúceho kráľa v skutočnosti pozostáva nielen z veľkolepých recepcií, kde sa ukazuje v nových šatách, ochutnáva lahodné pokrmy a pózuje pred najlepšími fotografmi. Musí žiť pod neustálym dohľadom a kontrolovať každý krok, aby dodržiavala prísny protokol. Zároveň nehundre, nesťažujte sa, ale vždy sa usmieva a vykonáva všetky svoje povinnosti.

Vojvodkyňa svoj deň začína behom. Potom ide plávať. Takýto ranný štart jej vyhovuje a pomáha jej udržiavať si dobrú náladu. Ide o činnosti, kde môže byť aspoň chvíľu sama so sebou.

Potom nasledujú samotné raňajky. Vojvodkyňa spravidla dáva pred čajom alebo kávou prednosť čerstvým smoothies. Zvyčajne obsahujú kel, špenát, zeler a rôzne druhy zeleného šalátu. Tento nápoj umožňuje telu urýchliť fungovanie a zbaviť sa únavy. Navyše to prospieva aj jej tráviacemu systému.

https://www.instagram.com/p/CQMW4oIMA06/

Po raňajkách vojvodkyňa rôzne pracovné záležitosti. Okrem iného pracuje vo viacerých charitatívnych nadáciách. Preto pred obedom stihne niekoľko stretnutí so svojimi asistentmi aj so zástupcami verejných organizácií či s politikmi.

Keď má na obed pár voľných hodín, snaží sa ich stráviť v kuchyni za sporákom. Rada varí pre svoju rodinu, takže vždy, keď má možnosť, snaží sa využiť túto príležitosť.

Napriek zaneprázdnenosti sa obaja manželia snažia spolu večerať. Následne strávia nejaký čas so svojimi deťmi a uložia ich do postele. Potom si môžu užívať vzájomnú spoločnosť, pozerať televíziu, môžu si dovoliť zjesť niečo nezdravé. Skutočná rodinná idylka.

https://www.instagram.com/p/COQoNxeMlHt/

Pravdou ale je, že v poslednej dobe bol vzťah medzi manželmi napätý. Médiá šírili fámy o tajnom pomere princa Williama s priateľkou Kate Rose Hanburyovou. A hoci to zástupcovia kráľovskej rodiny všemožne popierali, so samotnou Rose, Kate a Williamom prestali akosi komunikovať. Vojvodkyňa sa začala viac venovať svojmu manželovi.

V živote Kate existuje množstvo obmedzení. Niektoré nie je ľahké vysvetliť. Napríklad, nemôže cestovať so svojím manželom a deťmi. Kráľovský protokol to zakazuje, aby kráľovskú rodinu ochránil pred nehodou.

https://www.instagram.com/p/CRJHH-ms7gE/

Ak by k tomu totiž došlo, zahynuli by viacerí dediči trónu naraz. Podobne je na tom aj princ William, ktorý nikdy nesmie cestovať so svojím otcom, princom Charlesom. A nemôže ísť ani na výlet so svojím synom.

Samozrejme, na verejnosti je Kate vždy priateľská, štíhla, v perfektne zladenom oblečení, s bezchybným vystupovaním a neustálym úsmevom. Nie všetci ale chápu, čo všetko ju to stojí. Ona sa však nesťažuje a zdá sa, že sa z tejto dámy raz stane dôstojná kráľovná.

 

Zdroj: takprosto.cc

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Takto vyzerá hektický rozvrh Kate Middletonovej, kde nie je miesto pre márnenie času”