Dvojičkám hrozila smrť. Lekári im dávali 10-percentnú šancu na život

Lekári rodičom tvrdili, že ich dvojičky pravdepodobne neprežijú. Vyššiu šancu na život dávali len silnejšiemu z nich. Dvojičky však dokázali presný opak. Svoj život si doslova vybojovali a dnes sú hviezdami modelingu.

Ešte pred pôrodom bol dvojičkám diagnostikovaný trasfúzny sydróm, brániaci rovnomernému prietoku krvi medzi nimi. Po diagnostike sa ich rodičia, 29 ročná Jayde White a 38 ročný Marcus nesmierne zľakli, no dvojičkám dali najväčší dar – šancu na život.

Rodičia sa krátko po diagnostike detí rozhodli podstúpiť náročnú laserovú operáciu, ktorá mala napraviť reguláciu prietoku krvi.

Detičky sú dnes vysmiati krásni a úplne zdraví chlapci. Lekári sa z podarenej operácie veľmi tešia a opäť dokázali, že dnešná medicína dokáže prekročiť všetky nastavené hranice.

https://www.instagram.com/p/BZgKOBqDfHI/?utm_source=ig_web_copy_link

Chlapci sú po náročných počiatočných týždňoch ich života v naozaj skvelej kondícii. Z ich zdravotného stavu sa od začiatku tešia aj ich rodičia a práve kvôli tomu im založili vlastný instagramový účet. Chceli svetu ukázať, že ani predpovede lekárov sa nemusia zhodovať s tým, ako dopadne skutočnosť.

Po pár mesiacoch na Instagrame, im začalo pribúdať veľké množstvo fanúšikov. Neskôr sa im dokonca ozvala modelingová agentúra, ktorá chlapcov dosadila do úspešnej televíznej reklamy. Chlaci oslávili len tretie narodeniny, no pracovných ponúk majú viac než dosť.

https://www.instagram.com/p/BwKQ6xVgRo2/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BuEyjwbAdQ1/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Bsxh_7-gSdm/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/B0klo7KlKM7/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Bq-eGjdg8fN/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BqDQlP7A8r4/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/B1J1zYzlKeL/?utm_source=ig_embed

 

0 replies on “Dvojičkám hrozila smrť. Lekári im dávali 10-percentnú šancu na život”