Presvedčte sa o výhodách pobytu v luxusných kúpeľoch na vlastnej koži

Termálne kúpele sú známe už od staroveku. Veľkí králi a významní šľachtici sa vyberali na wellness dovolenku, aby sa dotkli prírodnej energie a načerpali silu termálnych vôd s biologicky aktívnym zložením. Dnes už o návšteve týchto zariadení postavenie nerozhoduje a dokonca aj cena je priaznivá.

Liečba minerálnymi vodami tvorí základ balneoterapie – komplexu zdravia, ktorý kombinuje moderný liečebný vývoj a liečivé vlastnosti termálnych prameňov.

Ak preto už dlho snívate o návšteve balneologického strediska, pomôžeme vám s realizáciou vašich plánov a oboznámime vás s výhodami takéhoto výletu, na ktorom prevetráte nielen vaše nové sukne.

Jedinečný zdroj zdravia

Termálna voda je cenená pre svoje špeciálne zloženie, ktoré spúšťa v tele biochemické procesy a pomáha pri liečbe mnohých chorôb. Zdroje priaznivo ovplyvňujú obehový a dýchací systém, pohybový aparát a gastrointestinálny trakt.

Okrem toho je to vynikajúci spôsob prevencie a omladenia celého tela, ktorý prispieva k chudnutiu a relaxácii, posilneniu imunity a zotaveniu. A pre získanie týchto výhod a obrovských benefitov vám stačí navštíviť luxusné termálne kúpele.

Vyvážený a na mieru nastavený wellness program

Termálne procedúry sú rozmanité. Inhalácie, kúpele, zábaly, masáže, termálne kúpele a pitná voda sa navzájom dopĺňajú a sú vykonávané pod starostlivým dohľadom kvalifikovaných odborníkov, ktorí pre vás individuálne ponúknu najlepšie výsledky v oblasti kozmetológie a medicíny.

Pri návšteve termálneho prameňa ale zohľadnite základné odporúčania odborníkov:

  • Nezabudnite na udržanie rovnováhy v tele: pite dostatok vody a jedzte najmenej 2 hodiny pred procedúrou.
  • Poraďte sa vopred o možných kontraindikáciách
  • Pri plávaní v krytých aj prírodných bazénoch s termálnou vodou sa odporúča vykonať najviac tri sedenia trvajúce 15 až 20 minút.
  • Po zákroku nahraďte intenzívnu fyzickú aktivitu relaxáciou v príjemnom prostredí. Oblečte si elegantný top a využite možnosti zábavného programu.

Veľmi rýchlo sa tak presvedčíte, že aj kúpele môžu byť skvelým spôsobom ako stráviť letnú dovolenku, na ktorej dáte do poriadku nielen svoju myseľ, ale aj ubolené a unavené telo.

0 replies on “Presvedčte sa o výhodách pobytu v luxusných kúpeľoch na vlastnej koži”