Registrácia na stretnutie s pápežom sa už začala. Musíte však splniť túto podmienku

Plánovaná septembrová návšteva pápeža Františeka sa neudržateľne blíži. Jeden z najobľúbenejších pápežov bude na Slovensku už v septembri a to hneď niekoľko dní, počas ktorých navštívi napríklad aj Košice a Šaštín.

Ak sa chcete s pápežom stretnúť aj vy, neváhajte a zaregistujte sa.

Ak sa v chcete stretnutia s pápežom zúčastniť aj vy, musíte splniť niekoľko jednoduchých podmienok, bez ktorých sa podujatia zúčastniť v žiadnom prípade nemôžete.

Stretnutie s pápežom františkom je organizované len pre zaočkovaných ľudí. Vakcináciu účastníkov bude kontrolovať Národné centrum zdravotníckych informácií.

Jeho návšteva Slovenska sa začne už 12. septembra, kedy priletí na územie Slovenskej republiky.

V ten deň sa stretene aj s prezidentkou Zuzanou Čaputovou, premiérom Eduardom Hegerom a s niekoľkými duchovnými predstaviteľmi priamo v Prezidentskom paláci. Nasledujúci deň sa vyberie do Košíc, kde navštívi Luník 9. V stredu sa po odslúžení svätej omše v Šaštíne, poberie späť do Ríma.

Ak sa chcete s pápežom stretnúť aj vy, neváhajte a zaregistujte sa, na tomto odkaze

Zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Registrácia na stretnutie s pápežom sa už začala. Musíte však splniť túto podmienku”