Video: Takto prišla Zuzka z Prešova o 400 000 eur. Zradilo ju internetové pripojenie

Matovičová očkovacia lotéria sa teší prekvapivému úspechu a pomerne veľkej sledovanosti. Pochvaľuje si ju viacero politikov, medzi nimi aj náš bývalý premiér.

Šialená súťaž pre zaočkovaných Slovákov odštartovala včera večer a takmer okamžite ponúkla mnoho vtipných či nevydarených okamihov.

Prešovčanka Zuzana bola v nedeľu večer náhodne vyžrebovaná a súťažila o 400-tisíc eur.

Jej jedinou úlohou bolo do 20 sekúnd povedať unikátne heslo, ktoré sa zakaždým zobrazuje nanovo v ľavom dolnom rohu obrazovky.

Reláciu však bohužiaľ nesledovala naživo v televízií ale na internete a heslo sa jej, vinnou pomalého pripojenia, zobrazilo až o niekoľko sekúnd neskôr.

Aj napriek tomu, že Zuzana, v snahe zachrániť situáciu, heslo ešte nejaký čas opakovala , pravidlá súťaže sú nekompromisné a teraz si na účet pripíše len „symbolických“ 1000 eur, ktoré získala okamžite ako tzv. automatickú výhru.

Krátke video z nedeľňajšieho priameho prenosu si môžete pozrieť tu.

Zo Zuzany sa na nejaký čas nechcene stane malá internetová hviezda.

Zábery z nevydareného pokusu o zbohatnutie, či zúfalé tváre a výkriky moderátorov Wisterovej a Forgáča sa už teraz tešia veľkej popularite na YouTube a na viacerých mémé stránkach. Zlatým klincom večera sa určite stane aj Forgáčove „Nerob,“.

Slovenský internet má však z relácie zmiešané pocity. Aj napriek veľkej sledovanosti sa v mnohých internetových diskusiách vyskytujú prevažne negatívne komentáre. Slovákom sa napríklad nepáči, že sluchovo alebo zrakovo postihnutí ľudia nemajú reálnu šancu na výhru. Znevýhodnení sú taktiež občania, ktorí v noci pracujú a televíziu sledovať nemôžu.

Ďalšiu možnosť zbohatnúť budú mať zaregistrovaní súťažiaci budúcu nedeľu o 20:30.

Žrebovaciu súťaž odvysiela televízia RTVS 1. Nevyhratých 400- tisíc sa teda presúva do budúceho týždňa, kedy sa ku nim pripíše ešte jedna 100-tisícka. Tohto týždňový šťastlivci teda budú súťažiť o neuveriteľnú polovicu milióna.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Video: Takto prišla Zuzka z Prešova o 400 000 eur. Zradilo ju internetové pripojenie”