5 mesiacov, 7 návrhárov a skoro 40 metrový závoj: Kráska z Libanonu svoje vysnívané svadobné šaty premenila na realitu!

Svadobné šaty so skoro 40 metrovým závojom naozaj existujú! Dana Volley z Libanonu predstavovala počas svojho svadobného obradu sen každého dievčaťa, keď prechádzala uličkou v trblietavých šatách ako z rozprávky. Dana priznala, že o takejto svadbe snívala už detstva a teraz sa jej to naozaj splnilo!

Prípravy na tento špeciálny deň sa začali už v predstihu, keďže každého svadobný deň by mal byť dokonalý. Dana preto nezaháľala a vložila všetok svoj čas a energiu do tohto pamätného dňa, z ktorého chcela vytvoriť naozajstný bál. Prípravy na samotnú svadbu trvali celý rok aby sa stihol dokončiť dizajn luxusných priestorov dekorovaných ružami a pivonkami, kde by sa 600 hostí cítilo pohodlne.

Obrad sa konal v srdci Libanonu no celá svadba bola dizajnovaná do štýlu Viktoriánskeho čara hodného aj kráľovských svadieb. Dana si koncept svojej vysnívanej svadby od základov vymyslela sama: od návrhu šiat až po výber hudby na oficiálnom obrade. Čerešničkou na torte tohto špeciálneho dňa v Bejrúte boli zlatom a striebrom vyšívané šaty so skoro 40 metrovým závojom zdobeným Swarovského kryštálmi.

 

Priam magické!

Nadaný tím, ktorý vdýchol život do Daninho návrhu šiat je súčasťou Esposa Group. Dvaja dizajnéri a 5 krajčírok pracovalo len na závoji aby z neho vytvorili umelecké dielo. Prípravy týkajúce sa dekorácie trvali až 5 mesiacov a zaslúžia si potlesk!

Nevestin outfit dopĺňali náušnice a náhrdelník od značky Mouawad a topánky od Nicholasa Kirkwooda, v ktorých šťastná žena biznismena Samera Zayata v pohodlí pretancovala celú noc.

Teraz je táto rozprávková nevesta v očakávaní a pri tom si stále spomína na tento veľkolepý a jedinečný deň. Možno sa práve tieto úžasné šaty stanú drahocenným rodinným dedičstvom.

Páčia sa Vám Danine šaty? Obliekli by ste si niečo podobné? Aké ste mali svadobné šaty Vy? Boli podľa Vašich snov a predstáv?

zdroj:fabiosa.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “5 mesiacov, 7 návrhárov a skoro 40 metrový závoj: Kráska z Libanonu svoje vysnívané svadobné šaty premenila na realitu!”