Matka skončila za capnutie svojej dcéry varechou po zadku na súde

Takmer neuveriteľný príbeh sa stal 35 ročnej matke. Jej dcéra aj napriek viacerým upozornenaim zjedla hamburgery pre psa spolu s tabletkami na odčervenie, za čo od svojej matky dostala po zadku. Avšak to, akú dohru malo jej rozhodnutie určite nikto nečakal.

Mladá žena z austrálskeho mesta Perth svoju dcéru udrela po zadku preto, pretože začala jesť z ich chladničky hamburgery, ktoré boli určené pre ich psov.

V hamburgeroch bolo staršie meso, do ktorého dala žena tabletky na odčervenie. Jej 9 ročná dcéra však jasný zákaz konzumácie týchto hamburgerov porušila, matke praskli nervy a tak ju capla po zadku.

Po tomto udretí, dcéra vyhodnotila situáciu ako neprimeranú a rozhodla sa ísť na políciu. Na policajnej stanici policajtom opísala, že ju matka silno udrela a taktiež že ju zatvára v izbe. Musíme podotknúť, že 9 ročné dievča trpí poruchou ADHD, kvôli ktorej pravidelne navštevuje odborníka.

Matka sa pred súdom obhajovala tvrdením, že v žiadom prípade svoju dcéru silno nebije. Capnutie, po ktorom skončila na súde bolo primerané situácií. Svoj čin ospravedlňovala taktiež pocitmi frustrácie a strachom50 dolárov. Aj napriek svojmu tvrdeniu dostala pokutu vo výške 750 dolárov.

 

0 replies on “Matka skončila za capnutie svojej dcéry varechou po zadku na súde”