V šou dostala zlatý bzučiak, ale kvôli rakovine musela skončiť

Talentovaná speváčka si od najprísnejšieho porotcu v americkej šou America´s Got Talent za svoj výkon vyslúžila zlatý bzučiak. Teraz ale z programu odchádza, pokračovať jej totiž nedovolí jej zdravotný stav.

Jane Marczewski, ktorá vystupuje pod menom Nightbride, sa pred pár mesiacmi zúčastnila kástingu do americkej verzie šou Česko Slovensko má talent.

Jej ohromne dojímavá pieseň zapôsobila na každého jedného poslucháča a najprísnejší porotca, Simon Cowell, 61, jej výkon ocenil stlačením zlatého bzučiaka, ktorý ju automaticky posunul do finále.

AGT' 2021: Is it on tonight? Why did Nightbirde drop out? - Deseret News

foto: Trae Patton, NBC

Aktuálne sa ale zo šou musela rozlúčiť. Nightbride totiž už od roku 2019 bojuje s rakovinou, ktorá sa jej opäť vrátila. 30-ročná speváčka však boj nad touto chorobou vyhrala už trikrát a rozhodne sa nevzdáva ani teraz.

Na júnovom kástingu priznala, že metastázy jej našli v pľúcach, na pečeni a v mieche a jej šance na prežitie sú veľmi malé. Začiatkom augusta teda musela šou opustiť a momentálne podstupuje liečbu. Zo šou sa rozlúčila prostredníctvom emotívneho videohovoru, v ktorom, okrem iného, spomenula, že jej účasť v šou jej vrátila vieru v ľudstvo. Podľa jej vlastných slov, to bola najkrajšia vec aká sa jej kedy stala.

Popular song: 'There is no way I would have ever imagined that,' Nightbirde said of her audition song becoming popular. 'It's a song I wrote for myself in the middle of the night, when I needed those words so bad. It's beautiful to see the world welcome that song into their own dark night. I'm overwhelmed by it'

foto: NBC

Simon Cowell dodal, že aj napriek tomu, že sa finále nezúčastni, pre neho je už jednoznačne víťazka práve Jane. Na záver sa jej ešte poďakoval za zúčastnenie na kástingu a pripomenul jej, ako veľmi ovplyvnila životy iných ľudí.

Jej výborné vystúpenie, počas ktorého spievala vlastnú pieseň „OK“ má už viac ako 200 miliónov pozretí . Nightbride ňou chcela ľudí povzbudiť a každému odkazuje, že všetko bude v poriadku.

zdroj: dailymail.co.uk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “V šou dostala zlatý bzučiak, ale kvôli rakovine musela skončiť”