VIDEO: Zuzanu Plačkovú vyviedla NAKA z domu v putách. Takto to vyzeralo

Národná kriminálna agentúra dnes v skorých ranných hodinách zadržala hviezdu slovenského Instagramu, Zuzanu Plačkovú. O situácií ako prvé informovali TV Joj a TV Markíza.

Spoločne s manželom sú totiž údajne súčasťou zločineckej skupiny, ktorá  dlhodobo obchoduje s drogami. Plačková sa, okrem iného, živý aj ako influencerka na Instagrame, no jej výnosy sa z roka na rok podozrivo zvýšili až o takmer milión eur.

Podľa informácií TV Markízy, bola Plačková súčasťou zločineckej skupiny Miroslava Farkaša. Bola zadržaná v dome v Miloslave a podľa jej vlastných „posledných slov“ sa k celej situácií  ešte osobne vyjadrí na Instagrame.

NAKA dnes vykonala veľkú policajnú raziu na viacerých miestach na Slovensku. Zatiaľ bolo zadržaných 15 osôb.

„Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry zasahujú od skorých ranných hodín na viacerých miestach vo viacerých krajoch – v Bratislavskom, Trnavskom a Trenčianskom kraji. Počas protidrogovej akcie policajti vykonali viacero domových prehliadok aj prehliadok nebytových priestorov, zadržali 15 osôb. Viac informácií bude možné povedať po vykonaní potrebných procesných úkonov,“ hovorí hovorkyňa Policajného zboru Denisa Bárdyová.

Video zo zadržania Zuzany Plačkovej natočila a uverejnila reportérka TV Markíza, Krstína Kövešová.

Slovenský internet neváhal, a okamžite reagoval meméčkami a vtipnými videami. Za obeť padli predovšetkým jej produkty pod názvom Cocaine & Caviar.

FOTO Po razii u Plačkovej vybuchli internety: Vzniká jeden vtip za druhým! – galéria | Topky.sk

foto: OsrateNews

FOTO Po razii u Plačkovej vybuchli internety: Vzniká jeden vtip za druhým! | Topky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “VIDEO: Zuzanu Plačkovú vyviedla NAKA z domu v putách. Takto to vyzeralo”