Vychádza erotický bestseller Ten deň

Filmová verzia románu 365 dní poľskej autorky Blanky Lipińskej patrila veľmi dlho medzi trháky streamovacej služby Netflix. Rovnako aj knižná predloha zaznamenala po celom svete obrovský ohlas. A nebolo to iné ani na Slovensku. Už pár dní po vydaní patril román medzi bestsellery a bodoval vo všetkých rebríčkoch predajnosti. 

Teraz vychádza pokračovanie, druhá časť trilógie s názvom Ten deň, ktorá zatiaľ nemala filmovú premiéru. Ako sa bude vyvíjať osud Laury Bielovej? 

V novinke si Laura užíva na Sicílii doslova rozprávkové obdobie. Po veľkolepej svadbe s mužom, ktorý by jej zniesol aj modré z neba, sa teší z tehotenstva, honosných darov, nadpozemského luxusu, služobníctva, áut aj prímorských rezidencií. Má to však jeden háčik – všade naokolo sa hemžia gangstri a Laure ide o krk. 

Aby toho nebolo málo, do nebezpečenstva sa slepo rúti aj jej najlepšia priateľka Oľga. Byť manželkou najobávanejšieho sicílskeho mafiána má skrátka svoje tienisté stránky, o čom sa Laura čoskoro presvedčí na vlastnej koži.

Ten deň z vydavateľstva Ikar pokračuje v štýle 365 dní. Zdá sa, že Laura bude konečne šťastná. Získala milujúceho manžela, žije v luxuse na slnečnom talianskom ostrove, ktorý môže byť rajom na zemi. Ale je to tiež kolíska mafie, takže všetko sa komplikuje. 

Láska k moci a kontrole nad druhými. Život v obklopení zločinu. Neobmedzené bohatstvo a panovačný Massimo… Dokáže byť láska dôležitejšia a silnejšia? Lauru sa opäť ktosi pokúša uniesť, nebezpečenstvo sa stupňuje, nemôže počítať s podporou rodiny a tehotenstvo pred nimi stále tají. 

Vypočujte si úryvok.
Z knihy číta Dominika Žiaranová:

 

 

Blanka Lipińska sa narodila v meste Puławy v juhovýchodnom Poľsku a tam aj vyrastala. Už niekoľko rokov žije v Spojených štátoch, kde to ako imigrantka spočiatku nemala ľahké. Blanka je vyštudovaná kozmetička, ale vždy ju lákalo písanie. Jej erotická románová trilógia 365 dní zožala vo svete nevídaný úspech. Ten sa znásobil po tom, ako sa na Netflixe v roku 2020 objavil rovnomenný film a prevalcoval rebríčky sledovanosti. Vášnivý príbeh upútal všetkých milovníkov erotických romancí a vyvolal najväčší rozruch od vydania série Fifty Shades of Grey.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vychádza erotický bestseller Ten deň”